اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار غلام عسکر کریمیان روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از 45 سرباز نمونه نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان شرقی به مناسبت هفته جوان، افزود: این بدنه فعال جامعه که بهترین ایام عمر خود در نیروهای مسلح سپری می کنند، نیازمند حمایت و پشتیبانی از سوی مدیران برای ساختن آینده کشور هستند.
وی ادامه داد: توان دفاعی کشور بستگی به میزان اقتدار کشورمان دارد و تولید قدرت ملی وابسته به حضور جوانان است که نقش بی‌بدیلی را در این زمینه ایفا می‌ کنند.
کریمیان، لازمه دفاع را ایجاد قدرت عنوان کرد و گفت: هر چقدر شاخص‌های این قدرت بالاتر باشد، شاخص‌‌های قدرت بازدارندگی هم بالا خواهد بود که عمده قوای ما را سربازان عزیز تشکیل می دهند.
وی اضافه کرد: سربازان آینده سازان این کشور هستند و در آینده من و امثال من دیگر نخواهیم بود و این مملکت ساخته نخواهد شد مگر با انسان ‌های ساخته شده ای همچون سربازان.
کریمیان با اشاره به رشادت‌های جوانان میهن اسلامی در دوران دفاع مقدس، یادآور شد: ما در سخت‌ ترین دوران با استکبار جهانی درگیر بودیم و مدیریت نیز در دست جوانان بود به طوری که 70 درصد شهدا از بین جوانان بودند، اما امروز برخی افراد می ‌گویند که جوانان آن دوره فقط برای شهید شدن می ‌رفتند که این جمله ظلم در حق شهدا است.
وی ، استفاده از استعدادهای جوانان را از وظایف اصلی مسئولان دانست و افزود: متأسفانه خیلی‌ها عرضه این مدیریت را ندارند و جا باز کردن برای جوانان برای برخی افراد سخت است.
خبرنگار: سیدیحیی مرتضائی **انتشاردهنده: محمد عزیزی راد
3038/518

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.