اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، قاسم صمدیان روز سه شنبه در دیدار با خانواده شهدا به مناسبت روز مبعث در عجب شیر افزود: این خانواده های ایثارگر به عنوان الگوی ارزشمند در جامعه اسلامی شایسته تکریم و احترام هستند.
وی ادامه داد: شهدا و ایثارگران با بذل جان خویش اقتدار وعزت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده وموجب شکست دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی شدند.
وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا افتخار کشور و نظام هستند اضافه کرد: خانواده شهدا خدمت بزرگی به انقلاب اسلامی کردند و باید افتخار کنند که در دامن آنان فرزندانی فداکار برای انقلاب اسلامی تربیت یافته اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: هر خدمکت و تکریمی که برای شهدا انجام می شود در برابر ایثارگری های آنان ناچیز بوده زیرا که این قشر ارزشمند جامعه با تقدیم فرزندان شهید خود به این آب و خاک آینده‌ کشور و جوانان این مرز و بوم را بیمه کردند.
صمدیان افزود: امروز اقتدار و شکوه ایران اسلامی مدیون خون شهیدان و استقامت خانواده های شهدا بوده و فرهنگ بالنده و پویای ایثار و شهادت به عنوان یک اهرم بازدارنده در مقابل تعرض دشمنان حاصل مجاهدت های آنان است.
وی با اشاره به اجر معنوی ایثارگری هیا خانواده های شهدا اضافه کرد: شما خانواده شهدا به واسطه فرزندان خود بخشی از بهشت را از آن خود کرده اید.
به گزارش ایرنا، در این دیدار ها از مادر معظم شهیدان عبدالعظیم، عبدالصمد و حسین زنده دل و همسر سردار شهید حسن زنده دل و جانباز حسین حیدرپور تجلیل شد.
شهرستان عجب شیر در جریان انقلاب اسلامی 228 شهید گلگون کفن و 409 نفر جانباز سرافراز تقدیم کرده است.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در98 کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: شهرام ناعم وند انتشار دهنده: عیسی عطاپور**
7485/3077

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.