اخبار مرتبط

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به پیش‌بینی حضور گسترده شهروندان در برنامه‌های روز طبیعت، گفت: با توجه به همین موضوع، برخی امکانات و خدمات جنبی و مضاعف در بوستان‌های بزرگ شهر، پیش‌بینی شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدحسین حسن‌زاده، از پیش‌بینی اقدامات و برنامه‌های گسترده در روز طبیعت خبر داد و گفت: امیدواریم با عملی‌شدن مجموعه‌اقدامات و هم‌افزایی‌های دستگاه‌های مختلف اجرایی، در روز 13 فروردین، شاهد تکریم طبیعت و فضای سبز شهر باشیم.
وی اضافه کرد: همزمان با  آخرین روز تعطیلات نوروزی، سبزبانان سازمان پارک‌‌ها و فضای سبز، تا پایان روز، آماده‌باش بوده و با بسیج کلیه امکانات، از طبیعت شهر محافظت خواهند کرد .
حسن‌زاده با بیان این‌که در تفرجگاه‌های بزرگ و اصلی شهر، امکانات لازم برای حضور شهروندان از قبیل سرویس‌های بهداشتی و آب شرب فراهم است، اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی حضور شهروندان تا آخرین ساعات شامگاه 13 فروردین، سیستم‌های روشنایی پارک‌ها مورد بازبینی قرار گرفته است.
 مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز، روشن‌کردن آتش را از برنامه‌های خطرآفرین روز 13 فروردین خواند و افزود: از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا حد امکان از روشن‌ کردن آتش در محدوده پارکها خودداری کرده و در روز طبیعت به درستی و مسئولانه از طبیعت پاسداری نمایند.
 حسن‌زاده خاطرنشان کرد: نمازخانه‌های پارک ها و بوستان‌ها مورد بازبینی قرار گرفته و در روز 13 فروردین، میزبان نماز اول وقت شهروندان خواهد بود .
 وی همچنین شهروندان تبریزی را به پاکیزه نگاه داشتن محیط دعوت کرده و افزود: به همین منظور با همکاری سازمان پسماند شهرداری تبریز کیسه های زباله برای جمع آوری زباله ها در اختیار شهروندان قرار داده می شود.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.