اخبار مرتبط

جشنواره رسانه ای ابوذر که به همت سازمان بسیج رسانه در ۲ مرحله استانی و ملی برگزار می شود، امسال با تغییراتی در محورهای موضوعی و قالب‌های پذیرش آثار آغاز به کار کرده است.

«انقلاب اسلامی(دستاوردهای انقلاب، بصیرت و دشمن شناسی، ریزش ها و رویش ها، مردم سالاری دینی و انتخاب اصلح)، «اقتصاد مقاومتی(رفع موانع تولید و معرفی واحدهای تولیدی موفق)، «جامعه» (مدیریت بحران، حقوق شهروندی، آسیب های اجتماعی و امید به آینده)، «بسیج مستضعفین» (دفاع مقدس و جبهه مقاومت، ۴۰ سالگی بسیج و عرصه های اقدام )، «فرهنگ، هنر و رسانه» (ادبیات، فرهنگ بومی و محلی و مسائل صنفی خبرنگاران) و «ورزش » (فرهنگ هواداری و اخلاق ورزشی) محورهای جشنواره سوم ابوذر در آذربایجان شرقی هستند.

 نرم خبر، گرافیک و صفحه آرایی مطبوعاتی و همچون طنز و کاریکاتور و آثار چند رسانه ای از جمله قالب هایی است که علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

بخش های ویژه جشنواره ابوذر امسال نیز به «مطالبه گری» (عدالت اجتماعی، چالش های زیست محیطی، خصوصی سازی و مسائل کارگری، جنبش دانشجویی و فساد ستیزی) و نیز «آذربایجان پیش رو در گام دوم انقلاب» اختصاص داده شده است.

محدودیت ۶ اثر برای هر شرکت کننده جشنواره و بازه زمانی حدود سه هفته ای تا ۲۵ آذرماه هم توسط دبیرخانه در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان می توانند آثار خود را که از ابتدای سال ۹۸ در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری منتشر شده است، در قالب ها و محورهای یاد شده به دبیرخانه جشنواره واقع در تبریز، میدان شهدا، روبروی استانداری، خانه تاریخی «مجتهدی ها» ارسال کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.