اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا در مراسم امضای این تفاهم نامه، اظهار داشت: از امروز این همکاری چهار جانبه وارد فاز عملیاتی می شود.
سرهنگ محمد اسکندری اضافه کرد: در سطح کشور 40 هزار طرح عمرانی توسط جهاد سازندگی اجرا خواهد شد که از این تعداد 2 هزار و 250 طرح متعلق به آذربایجان شرقی است.
وی با تاکید بر اینکه بسیج سازندگی برای همکاری با دستگاه های اجرایی و خدمات رسان جهت اجرای طرح های توافق شده آمادگی کامل دارد، اظهار داشت: بسیج سازندگی با تمام توان و امکانات فنی و مهندسی و نیز برخورداری از نیروی انسانی ماهر، سخت ترین و پیچیده ترین طرح ها را در مناطق صعب العبور و دورافتاده اجرا می کند.
اسکندری ادامه داد: در شرایط کنونی که کشور با انواع تحریم های ظالمانه مواجه است و به تبع آن به لحاظ بودجه ای، دستگاه های اجرایی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، بهترین فرصت برای آنها استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی برای تداوم خدمات رسانی به مردم است.
وی با اشاره به اهداف اصلی تشکیل بسیج سازندگی، تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر بسیج کردن جوانان کشور برای سازندگی، تعامل با ادارات و سازمان های دولتی برای تسریع در اجرای پروژه های محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم، ایجاد روحیه خلاقیت و مسئولیت پذیری در بین جوانان، استمرار ارزش های بسیج و ایجاد روحیه جهادی و انتقال آن به میادین کار، تلاش و سازندگی را از جمله این اهداف برشمرد.
3038/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.