اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه در واکنش به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی گفت: نقش و تاثیر سپاه پاسداران در جهان امروز بیشتر از خود کشور ایران برای دشمنان ایران قابل لمس است.
وی گفت: با حضور سپاه در عراق و سوریه، آمریکا و رژیم صهیونیستی به اهداف خود در این کشورها نرسیدند و در حال حاضر یکی از دلایل حساسیت آن ها در مورد سپاه همین موضوع است.
وی سپاه را آموزش دهنده اصلی نیروهای حزب الله لبنان عنوان کرد و گفت: دولت های عراق و سوریه خود از سپاه درخواست مشاوره نظامی و حضور در کشورشان برای مقابله با آمریکا و داعش را داشتند.
وی با محکوم کردن اقدام وقیحانه آمریکا مبنی بر تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان از سپاه کینه‌های عمیقی بر دل دارند، زیرا با حضور سربازان ولایت توطئه‌های استکبار در منطقه همواره خنثی شده است.
آیت الله پورمحمدی، رییس جمهوری آمریکا را نادان و احمق خواند و گفت: ترامپ باید از روسای جمهوری گذشته آمریکا درس بگیرد و اشتباهات آنها را تکرا نکند.
وی افزود: ترامپ با دم شیر بازی می کند و باید بداند که نمی تواند نیروی نظامی رسمی یک کشور را تحریم کند و تروریست بنامد.
وی با اشاره به در پیش بودن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: امروز نیروهای مسلح شامل ارتش قهرمان و سپاه عزیز در همه عرصه های صف، ستاد، تجهیزات و حضور عزتمندانه در جغرافیای بین الملل به خودکفایی رسیده است.
وی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را مجموعه ای از عناصر مجاهد و مومن در راه دین و ولایت دانست و گفت: غیور مردان ارتش، جهاد در راه خدا و اهل بیت(ع) را به عنوان رسالت اصلی خویش انتخاب کرده اند و در این راه انجام وظیفه می کنند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
9880/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.