اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدرضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش با نساجی مازندران با اشاره به اینکه حریف به دنبال یک بازی بسته بود، افزود: در نیمه اول توانستیم وارد لایه‌های دفاعی تیم نساجی بشویم ولی متاسفانه نتوانستیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.
سرمربی تیم ماشین سازان تبریز خاطرنشان کرد: در طول بازی نساجی نتوانست حتی یک موقعیت روی دروازه ما ایجاد کند، اما ما باید از شرایط میزبانی خود استفاده می کردیم و این گونه بازی‌ها را به سود خود به پایان ببریم.
مهاجری با بیان اینکه بازی امروز برای هر 2 تیم حساس بود، اضافه کرد: علاوه بر حساسیت بازی نداشتن تمرکز در ضربات آخر، باعث شد که امروز امتیازات حساسی را از دست بدهیم.
سرمربی سبز قباها گفت: در نیمه دوم، شکل بازی نساجی کمی تغییر کرد و انتظارات ما از تعویض‌ها و تغییر سیستم بازی که به 2-4-4 تغییر داده بودیم عملی نشد و تیم نساجی در 5 دقیقه آخر متمرکزتر دفاع کرد و این در شرایط بازی تأثیرگذار بود.
مهاجری درباره قضاوت تیم داوری در این مسابقه گفت: شاید آنها در چند صحنه اشتباه داشتند، اما این اشتباهات تأثیرگذار نبود.
تیم ماشین سازی با تساوی بدون گل مقابل نساجی مازندران همچنان با 27 امتیاز در رده نهم و تیم نساجی با 26 امتیاز در رده دهم جدول لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس قرار گرفتند.
9853/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.