اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام علی شیرازی عصر پنجشنبه در مراسم اولین سالگرد شهادت مدافع حرم اکبر زوارجنتی در تبریز افزود: با معرفی سپاه پاسداران به ‌عنوان تروریست وحدت ملی مثال زدنی در داخل کشور شکل گرفت و اصولگرا و اصلاح‌طلب پایبندی به انقلاب و نظام را بار دیگر به اثبات رساندند.
وی اظهار داشت: دشمنان فکر می‌ کنند با تروریست نامیدن سپاه و تحریم این مجموعه همه ‌چیز به نفع آنها حل می‌ شود، اما نمی ‌دانند این سیاست‌ ها تاثیری در صلابت جمهوری اسلامی ندارد و ارتشی‌ها و اقشار مختلف مردم لباس پاسداری می پوشند تا بگویند این ملت پاسدار و حامی سپاه است.
حجت الاسلام شیرازی با تاکید بر اینکه ملت ایران تهدید شدنی و تحریم شدنی نیست، یادآوری کرد: با این تحریم‌ها اراده و اتحاد ملت بیشتر می‌شود و دشمنان باید توجه کنند روزی ایران تنها بود اما اکنون به برکت خون شهدا، این کشور ولایی در جهان عزتمند شده و آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها همواره در حال هراسند.
وی اضافه کرد: خدا را شاکریم که سران استکبار با سپاه بد شده‌اند و این نشان می ‌دهد راه ما درست است و ملت آگاه و با بصیرت ایران مرگ را مسخره کرده‌ و برای شهادت لحظه ‌شماری می‌ کنند.
حجت الاسلام شیرازی با بیان اینکه همان طور که اسلام فنا‌ناپذیر است و از بین نمی‌ رود، جمهوری اسلامی ایران نیز به برکت خون شهدا پابرجاست، خاطرنشان کرد: سران استکبار با حمله به سوریه، لبنان و عراق درصدد انشقاق در منطقه و معرفی عربستان به‌ عنوان نماینده اسلام بودند اما در نهایت جبهه جهانی مقاومت شکل گرفت و روز به روز نیز تقویت شد.
وی نتیجه‌ 25 سال جنگ نرم دشمن علیه ایران را به وجود آمدن مدافعان حرم توصیف کرد و افزود: در حالی که هزاران جوان ایرانی به ما التماس می‌ کردند در مبارزه با داعش حضور یابند، دشمن باید بداند این ملت را نمی ‌شود از آرمان‌های امام حسین(ع) جدا کرد.
شیرازی گفت: تروریست ها کسانی هستند که علیه بشریت ظلم می ‌کنند و برای هیچ انسانی ارزشی قایل نیستند.
3038/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.