اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، پائولو سرجیو شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان افزود: فکر می کنم تیم من بازی خوبی را به نمایش گذاشت و عملکرد خوبی نسبت به تیم تراکتورسازی در طول بازی داشت.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد: با وجود اینکه بازیکنانم بازی خوبی را ارائه کردند، نتوانستیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم.
سرجیو در مورد نتایج غیرقابل قبول تیم صنعت نفت آبادان در بازی های اخیر، یادآوری کرد: در سال قبل تیم ما نابود شد و امسال این تیم با بازیکنان جدید و از لیگ های پایین شکل گرفت .
وی در عین حال گفت: بازیکنان تیم با کیفیت بازی های خودشان رضایت ما را جلب کردند و با همین بازیکنان لیگ را به این مرحله رساندیم.
وی ادامه داد: اشتباهات داوری در نتایج تساوی بازی های قبلی ما تاثیر گذار بوده ولی امروز داور قضاوت عادلانه ای داشت.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص خطر سقوط تیمش به لیگ دسته یک گفت: هیچ ترسی از سقوط به لیگ دسته یک نداریم زیرا که با محدوده خطر حداقل 6 امتیاز فاصله داریم و باید در بازی های آتی تلاش خودمان را بیشتر کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که امروز مقابل تراکتورسازی اشتباهات فردی داشتید یا اشتباهات گروهی؟ گفت: به طور حتم فوتبال هم کار گروهی و هم فردی است و امروز مقابل تیم پر قدرت تراکتورسازی خوب بازی کردیم ولی متاسفانه نتوانستیم آن طور که باید به نتیجه مطلوب دست بیابیم.
تیم صنعت نفت آبادان با شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی با 21 امتیاز همچنان در رده سیزدهم جدول لیگ برتر فوتبال باقی ماند و هفته بیست و پنجم میزبان تیم پارس جنوبی جم خواهد بود.
9853/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.