اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان عصر جمعه از ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با حضور نزدیک به 40 هزار نفر تماشاگر برگزار شد.
در دقایق ابتدایی نیمه نخست این بازی بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت چند موقعیت خطرناک بدست آوردند که فروزان و دژاگه ناجی دروازه تراکتور شدند.
در دقیقه 15 بازی استوکس موقعیت ایده آل تک به تک را در محوطه جریمه از بالای دستان دروازه بان نفتی ها به بیرون زد.
دقیقه 21 اشکان دژاگه نتوانست سانت خوب استوکس را راهی دروازه کند.
تا اینکه ساسان انصاری در دقیقه 42 با یک ضربه دیدنی گل اول تراکتورسازان را به ثمر رساند تا نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یابد.
با شروع بازی در نیمه دوم شاگردان پائلو سرجیو برای جبران تک گل خورده به سمت دروازه تراکتوری ها هجوم می آوردند ولی نتوانستند به نتیجه برسند.
اسماعیلی فر در دقیقه 56 یک شوت سرکش به سمت دروازه نفتی ها شلیک کرد که با عکس العمل شهاب گردان دروازه بان تیم حریف به بیرون رفت.
در این بازی میعود شجاعی دقیقه 18 از تراکتورسازی و ماکومبا کانجی دقیقه 32 از تیم صنعت نفت آبادان کارت زرد گرفتند.
داوری این بازی را رضا عادل به عنوان داور وسط، امیر محمد داود زاده و عباس پور حیدری به ترتیب داور اول و دوم، تورج عیوض زاده داور چهارم و فریدون اصفهانیان به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.
از حواشی بازی می توان به نمایش موزائیکی تی تی های تراکتورسازان قبل از بازی اشاره کرد و همچنین بازیکن مصدوم تیم صنعت نفت آبادان با آمبولانس به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شد.
دقیقه 87 هواداران تراکتورسازی به سرمربی این تیم علامت تعویض بازیکن را می دادند که با خواسته هواداران نقی زاده به جای مهدی پور وارد میدان شد.
تیم تراکتورسازی با برد امروز مقابل تیم صنعت نفت توانست با 49 امتیاز همچنان در رده دوم و پشت سر پرسپولیس جای گرفت و تیم صنعت نفت با 21 امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس باقی ماند.
9853/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.