اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مرتضی آبدار روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تفاهم نامه 2 جانبه امروز در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری منعقد شد.
وی مشارکت و بهره برداری متقابل از ظرفیت های طرفین در عرصه فعالیت های مرتبط با حوزه گردشگری را از مهمترین اهداف انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد و اظهار داشت: تابلوهای راهنما، نقش موثری در راهنمایی گردشگران دارند و با توجه به ظرفیت های گردشگری تاریخی و طبیعی، باید دسترسی گردشگران را به این اماکن در جای جای استان تسهیل کنیم.
مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی نظارت و تایید عملیات نصب و بهره برداری از تابلو ها براساس استانداردها، اعلام فهرست نقاط و اماکن مورد نظر و همچنین محتوای تابلو ها را از دیگر مفاد مورد تاکید در این تفاهم نامه اعلام کرد.
آبدار با بیان اینکه تفاهم نامه یاد شده در 6 ماهه نخست سالجاری اجرایی می شود، اضافه کرد: با برگزاری جلسات مشترک بین نمایندگان 2 طرف، برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اولویت بندی نصب تابلوهای راهنمای گردشگری در محورهای مواصلاتی، مورد بررسی قرار گرفته و هدف گذاری پیشرفت کار براساس فوریت ها و الزامات موجود انجام خواهد شد.
به گزارش ایرنا، جواد رحمتی معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی نیز در حاشیه امضای این تفاهم نامه بر لزوم معرفی جاذبه های گردشگری استان به وسیله نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در جاده های استان تاکید کرد.
آذربایجان شرقی با داشتن یکهزار و 800 اثر ثبت شده ملی و جهانی و صدها جاذبه طبیعی و فرهنگی سال گذشته بیش از پنج میلیون و 200 هزار گردشگر را جذب و میزبانی کرد.
3077/3093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.