اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد رضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن اعلام همدردی با آسیب دیدگان سیل در روزهای اخیر، افزود: بار دیگر از نزدیک حس هم دردی مردم آذربایجان را لمس کردم و خوشحال هستم که در منطقه ای حضور دارم که انسانیت حرف اول را می‌ زند.
وی در خصوص بازی فردا مقابل فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: فردا بازی حساسی در میانه جدول لیگ برتر فوتبال بین تیم های ماشین سازی و فولاد خوزستان انجام خواهد گرفت و برد در این بازی می ‌تواند ما را به هدفمان نزدیک تر کند.
مهاجری اضافه کرد: هر تیمی بازی فردا را از لحاظ روانی کنترل کند، پیروز میدان خواهد بود.
وی همچنین ادامه داد: از حضور هواداران همیشه خوشحال می شویم و خیلی جاها توانستیم با بازی خوب جواب آنها را بدهیم و برخی وقت ها هم شرمنده شان شدیم.
سرمربی ماشین سازان عنوان کرد: اگر هواداران بیایند می توانیم تیم خوب فولاد خوزستان را در خانه زمین گیر کنیم چرا که بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند.
وی درخصوص محرومان بازی فردا خاطرنشان کرد: متاسفانه برای بازی فردا مسیح زاهدی به دلیل اخطار محروم است و رضاخالقی فر را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
مهاجری اذعان کرد: اگر قرار است برنده شویم باید گل نخوریم و از موقعیت های بدست آمده استفاده کرده و گلزنی کنیم.
وی به نتیجه گیری بهتر ماشین سازی در بازی های خارج از خانه اشاره کرد و افزود: این موضوع بحث فشار روانی نیست فکر می ‌کنم بحث تمرکز است، چرا که در خارج از خانه خواه ناخواه تمرکز سیستم دفاعی بهتر می شود ولی در خانه بیشتر نیاز به حمله داریم و همان طور که شاهد هستید ما در تک موقعیت‌ های حریف گل خوردیم و کمتر تیمی بوده که در تبریز ما را تحت فشار گذاشته است.
مهاجری در مورد اینکه چند امتیاز نیاز دارید تا در رده ششم جدول قرار بگیرید، گفت: ما با سایپا، فولاد و نساجی بازی داریم که میانه جدول هستند و اگر بتوانیم سه امتیاز را از این تیم ها بگیریم بالاتر از این تیم ها قرار می گیریم و شانس رسیدن به رتبه ششمی را خواهیم داشت البته سایپا یکی دوبازی کمتر از ما دارد و برد فردا می ‌تواند به ما کمک کند.
سرمربی ماشین سازی در مورد وضعیت اسماعیل فرهادی گفت: اسماعیل از نظر اخلاقی و فنی نیازی به تعریف من ندارد او امتحانش را پس داده ولی چند مرتبه دچار مصدومیت شد و آخرین بار آن شکستگی دستش بود، پیش از این هم مشکلات کشیدگی عضله داشت و در روزهایی که دستمان خالی بود نیاز بود به ما کمک کند ولی مصدوم شد.
وی همچنین در مورد جایکوتونگو بازیکن دو رگه اسکاتلندی و افریقایی توضیح داد: هنوز تصمیمی نگرفته ایم از او استفاده کنیم ولی اگر نیاز باشد می توانیم دقایقی از او استفاده کنیم او بازیکن 21 ساله بوده و ما بازیکن جوانی را جذب کردیم که پتانسیل بزرگ شدن را دارد و قرارداد پنج ساله با او بسته‌ ایم و سرعت و تکنیک و فیزیک خوبی دارد و اگر هماهنگی ما بیشتر شود می‌ تواند بیشتر در آینده به ما کمک کند.
دیدار تیم های ماشین سازی و فولاد خوزستان از هفته بیست و سوم لیگ برتر، فردا جمعه از ساعت 17 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.
3077/9853
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.