اخبار مرتبط

محمدحسن صومی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با تاکید بر اینکه عوامل دانشگاه علوم پزشکی مرکز آذربایجان شرقی با تمام توان و امکانات خود برای نظارت بر نحوه کارکرد و رعایت بهداشت محیط غذاخوری های بین راهی تلاش می کنند، افزود: تاکنون بیش از 14 هزار مورد بازدید از غذاخوری های استان انجام شده است.
وی اظهار داشت: طرح بازرسی و نظارت بر عملکرد غذاخوری های بین راهی از 20 اسفند شروع شده است و تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد داشت.
صومی بازدید روزانه ماموران بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان را 900 مورد اعلام و اضافه کرد: علاوه بر 20 مورد پلمپ غذاخوری ها، پرونده متشکله تعداد 20 غذاخوری نیز به مراجع قضایی استان ارجاع شد.
رییس کمیته بهداشت، خدمات رفاهی و محیط زیست ستاد تسهیلات سفر آذربایجان شرقی بر نظارت و بازرسی از رستوران ها و مجتمع های بین راهی طی ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد و گفت: با متخلفان که موازین بهداشتی را رعایت نکنند به شدت برخورد می شود.
صومی مجموع پایگاه های سلامت آذربایجان شرقی مستقر در جاده های مواصلاتی را 130 مورد اعلام کرد و افزود: در طول تعطیلات نوروزی تعداد 37 بیمارستان استان نیز در تبریز و سایر شهرستان های استان آماده خدمات رسانی به مردم است.
3038/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.