اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رضا خلیلی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با ثبت این تعداد بازدید، موزه شهر و شهرداری تبریز رتبه اول بازدید اماکن تاریخی این شهر را به خود اختصاص داده است.
وی اظهار داشت: خانه نیکدل با 9 هزار و 703 بازدید در رتبه دوم، خانه موزه استاد شهریار با 5 هزار 545 بازدید در رتبه سوم و خانه علی مسیو با یک هزار و 180 نفر رتبه چهارم تعداد بازدید از موزه های شهرداری تبریز قرار گرفتند.
دبیر ستاد نوروزی شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت اتوبوس های تبریزگردی در ایام نوروز گفت: این اتوبوس ها با 22 دستگاه در 2 شیفت کاری به 70 هزار و 176 نفر ساعت مسافر و علاقه مند به بازدید از اماکن و آثار تاریخی خدمات گردشگری ارائه کرده است.
خلیلی، فعالیت تاکسی های از من بپرس در شهر را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: در این راستا 15 راننده تاکسی به صورت سیار در سطح شهر به راهنمایی گردشگران نوروزی می‌پردازند و تا پایان روز پنجم فروردین 10 هزار و 440 گردشگر را راهنمایی کردند.
آذربایجان شرقی با برخورداری از آثار متعدد فرهنگی، تاریخی، طبیعی و معنوی از استان های گردشگر پذیر کشور بوده و بیش از یک هزار و 780 اثر از میان آثار استان در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
8023/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.