اخبار مرتبط

سید علاءالدین نقیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این زندانیان با پیگیری های دادستانی و نیز کسب رضایت از شاکیان و با پرداخت بدهی های مالی آزاد شده و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
وی ادامه داد: برای آزادی این زندانیان، 493 میلیون تومان از سوی خیران هزینه شده است.
وی اضافه کرد: بازگشت زندانیان به آغوش خانواده های خود، زمینه ساز پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی بوده و خیران و مردم خیراندیش مراغه نقش مهمی در تحقق این امر خیر و حسنه داشته اند.
وی گفت: همچنین در راستای حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند زندان مراغه در طول یکسال گذشته، 10 سری سبد حمایت غذایی و مالی در بین آنها توزیع شده که در این راستا و در آستانه عید نیز طرح کمک های نقدی در قالب کارت اعتباری در بین 450 خانوار زیرپوشش این انجمن توزیع شد.
وی از آمادگی این انجمن برای دریافت کمک های مردمی خبرداد و افزود: شماره حساب بانکی این انجمن به شماره 0106269391004 نزد بانک ملی و شماره حساب بانکی 102181842100001نزد بانک اقتصاد نوین این شهرستان آماده دریافت کمک های مردمی و خیران این شهرستان و سایر شهرهاست.
به گزارش ایرنا، بیش از 450 خانوداه زندانیان شهرستان های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده های زندانیان سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه هستند از کمک ها و مساعدت های انجمن حمایت از زندانیان مراغه بهره مندند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.