اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عباس پورحسن روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب ‌شیر اظهار داشت: خدمت به جامعه ایثارگری و تکریم آنها، توفیقی الهی و افتخاری بزرگ است.
وی ارائه ایده و نظرات سازنده از سوی کارکنان را در پویایی و رشد بنیاد مهم عنوان کرد و گفت: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید نگرش سازمانی را ملاک و معیار کار خود قرار دهند و از تمام توان خود در جهت تحقق سیاست‌ ها و اهداف سازمانی استفاده کنند.
پورحسن با بیان اینکه ایجاد انگیزه و ارتقا بهره ‌وری کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی مؤثر است، اظهار داشت: باید از دانش علمی، خلاقیت ‌ها و ظرفیت‌ های کارکنان در راستای پیشبرد امور نهایت بهره را ببریم تا خدمات بهتر و مناسب ‌تری به خانواده ‌های معزز شاهد و ایثارگر ارائه کنیم.
وی با اشاره به نقش مهم و محوری خانواده‌ های شاهد و ایثارگر در تحقق اهداف و آرمان ‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: رشادت، ایستادگی و پایمردی این اسوه‌ های صبر و ایثار، موجب شده تا توطئه ‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شود.
حجت‌ الاسلام محمود شربیانی، امام ‌جمعه عجب‌ شیر نیز با بیان اینکه ولایتمداری، بصیرت و دشمن ‌شناسی مهم‌ترین پیام شهداست گفت: آشنایی و پیوند بیش ‌از پیش نسل نوجوان و جوان با اهداف و آرمان ‌های آنان، ترویج و تعمیق فرهنگ ناب و متعالی ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر باعث بقای نظام و انقلاب خواهد بود.
عادل اصغرپور، فرماندار عجب ‌شیر نیز بابیان اینکه خانواده ‌های شاهد و ایثارگر شایسته تکریم و احترام هستند اظهار داشت: آحاد مردم و مسئولان وظیفه‌دارند تا با صیانت و پاسداری از آرمان‌ های والای شهدا، در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همچنین در دیدار با مادر مکرم شهیدان «عبدالعظیم، عبدالصمد و حسین زنده‌ دل» گفت: خانواده ‌های معظم شهدا، ارکان پایداری نظام هستند.
پورحسن افزود: تکریم شهیدان و تعظیم در برابر خانواده ‌های صبور آنان کمترین کار در قبال ایثار و فداکاری بزرگ شهدا است.
وی اظهار داشت: شهدا انسان ‌های مخلصی بودند که برای حفظ آرمان‌ های انقلاب جان خود را فدا کردند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پابرجا بماند.
در این مراسم احمد خیرخواه به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب ‌شیر منصوب و از خدمات و فعالیت ‌های سلمان اسلامی رئیس پیشین این بنیاد تقدیر شد.
3077/7485
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.