اخبار مرتبط

سرهنگ رضا اصلانی فر روز شنبه در در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی در سالجاری با دستگیری 589 سارق، موفق به کاهش سرقت در شهرستان شدند.
وی ادامه داد: اجرای طرح های پیشگیرانه، گشت های شبانه روزی پلیس و نیز اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت از اقداماتی بوده که در این راستا توسط پلیس شهرستان انجام می شود.
وی با بیان اینکه مشارکت شهروندان در طرح های اجتماعی زمینه ساز کاهش انواع آسیب هاست، از شهروندان درخواست کرد تا در روزهای پایانی سال نیز با رعایت نکات ایمنی و همکاری بیشتر با پلیس، از سرقت های احتمالی جلوگیری کنند.
اصلانی فر همچنین توصیه کرد: شهروندان هنگام خرید در ایام پایانی سال به ویژه در بازار و مراکز اصلی خرید از کیف و دیگر وسایل با ارزش همراه خود مراقبت کرده و کیف و دیگر اموال قیمتی خود را در خودرو رها نکنند .
وی همچنین با تاکید بر برخورد پلیس با متخلفان ترافیکی اضافه کرد: در سالجاری سه هزار و 749 خودروی سواری متخلف و سه هزار و 412 موتورسیکلت متخلف توقیف و با رانندگان آن برخورد و اعمال قانون شده اند.
اصلانی فر با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح، از ابتدای سال تاکنون پنج هزار و 368 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و برای درمان تحویل کمپ های ترک اعتیاد این شهرستان شده است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.