اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا اسماعیل عطاپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هدف اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 1398 و پیشگیری از تخلفات احتمالی، نظارت بر وضع بازار کالاها و خدمات مورد تقاضای عموم مردم از اول اسفند ماه، بازرسان با استقرار در هفت نقطه شهر تبریز آماده دریافت و رسیدگی سریع و دقیق به شکایت ها و گزارش های مردمی هستند.
وی با بیان اینکه طرح ویژه نظارت نوروزی بر بازار تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت، افزود: ایجاد زمینه مناسب برای تامین مایحتاج عمومی مردم و نظارت دقیق برشبکه های عرضه کالا و خدمات در سطح بازار و نقاط پرتردد شهر از دیگر اهداف اجرای طرح ویژه نوروزی شب عید در تبریز است.
عطاپور با بیان اهمیت نظارت و بازرسی و پیشگیری از هر نوع تخلف در بازار اظهار داشت: دریافت شکایات مردمی و رسیدگی به آنها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.
وی از صاحبان بنگاه های اقتصادی استان خواست درخصوص رعایت قوانین نظام صنفی و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان دقت بیشتری داشته باشند .
عطاپور محل استقرار بازرسان در سطح کلانشهر تبریز را در ساختمان شهید ساسانی سازمان صنعت معدن و تجارت واقع درخیابان ششگلان جنب بیمارستان کودکان، ساختمان شهیدپور افروزسازمان صنعت معدن وتجارت واقع در بلوار 29بهمن روبروی جام جم، ساختمان اتاق اصناف واقع در خیابان ششگلان روبروی بانک ملی، دفتر اتحادیه میوه وتره بار واقع در میدان بزرگ میوه وتره بار تبریز، دفتر نظارت و بازرسی واقع در خیابان تربیت طبقه فوقانی بازار شمس تبریزی، نمایشگاه بین المللی تبریز و پایانه مسافربری مرکزی تبریز واقع در ترمینال بزرگ تبریز اعلام کرد.
3093/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.