اخبار مرتبط

غلامرضا عبدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردوی آماده سازی به مدت چهار روز از 14 تا 17 اسفند جاری در سالن ورزشی حجاب و شهدای خیبر مراغه برپا می شود.
وی ادامه داد: در این اردوی آمادگی، 35 نفر از بازیکنان جوان و نوجوان زیر 18 سال که از المپیاد استعدادیابی کشوری این رشته از استان های مختلف کشور برگزیده شده اند، زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرینات آماده سازی خواهند پرداخت.
وی اضافه کرد: این اردو به منظور ایجاد آمادگی برای حضور در رقابت های توزنمنت بین المللی هنگ کنگ است که در سال آینده برگزار می شود.
رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی گفت: در این اردو، حمید جعفرپور به عنوان سرمربی از استان فارس، مصطفی جعفری به عنوان مربی از استان مرکزی، امیرمختار عسگرپور به عنوان مربی از استان کرمان و حمیدرضا زارعی به عنوان مربی از استان مازنداران حضور دارند.
وی با اشاره به دعوت شدگان به اردوی تیم ملی ادامه داد: یونس طهرانی، امیرحسین عباسی، مجید غفاری، امیرحسین سیفی، علی رضایی، دانیال داود آبادی و محمدغفاری از استان مرکزی و علی جعفری، حسین هوشیار و مهران جلالیان از استان فارس به این اردو دعوت شدند.
وی افزود: مسعود فرمانی، امیر بادپا، سعید حسامی، ساسان ملک نژاد، عرفان عبادی، امیرحسین اسدی، پیمان رحیمی و علی ناهی از آذربایجان شرقی، مهدی شهابی، معراج پورزال و مهدی آشور ماهانی از استان کرمان، علی آقابابایی، افشین احمدوند، سامان نجفی و محمدصادق علی قارداشی از همدان دیگر دعوت شدگان به این اردو هستند.
وی اضافه کرد: علی لاینی، ابوالفضل پورامامی، علی ایثار، حسین انتظاری، علی شیبانی و حسن انتظاری از سیستان و بلوچستان، اهورا نصرتی و علی امینی کیا از کرمانشاه، عارف صفایی از گلستان و حسین علیجانی از زنجان دعوت شدگان به این اردوی تیم ملی هستند.
عبدی با اشاره به ظرفیت ها و استعدادهای موجود مراغه به عنوان قطب این رشته در شمالغرب کشور افزود: هشت بازیکن از دعوت شدگان به اردوی آماده سازی تیم ملی از نوجوانان مستعد این شهرستان هستند.
به گزارش ایرنا، در یکسال اخیر مراغه میزبان چندین اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرا و نیز میزبان مسابقات المپیاد استعدادیابی کشوری در این رشته ورزشی بوده است.
سپک تاکرا، ورزشی شبیه والیبال است که به‌ جای دست از پا برای گذراندن توپ از تور استفاده می ‌شود.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.