اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از باشگاه تراکتورسازی تبریز، در این بیانیه آمده است: هواداران همواره سرمایه اصلی باشگاه تراکتور بوده‌اند که در سخت‌ترین روزها به یاری تیم محبوبشان شتافته اند، سومین بازی نیم‌فصل دوم نیز فرصتی است برای استمرار این پیمان ناگسستنی و حضور هواداران به‌عنوان یار دوازدهم قوت قلب سرخ‌پوشان خواهد بود.
این بیانیه می افزاید: تراکتورسازی همواره به داشتن این هواداران بر خود می‌بالد و خداوند را شاکریم که یار دوازدهم ما در سکوها همیشه و هر جا پشت تیم خود بوده و هیچ‌گاه دست از تشویق بی حاشیه تیم محبوب خود برنداشته است.
این بیانیه تاکید می کند: اگر روزی تراکتور قهرمان جام حذفی شد یا در آسیا خوش درخشید همه و همه در کنار موهبت خداوندی با حمایت هواداران ممکن بود و نماینده فوتبال شمال غرب کشور با داشتن پرشورترین هواداران آسیا خوش درخشیده است.
هوادارانی که همواره سختی‌های فراوانی را به جان خریده‌اند و در سرمای تبریز با مشقت‌های فراوان مسیر استادیوم را پیموده‌اند تا تراکتور درنبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار 'یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی' را سر دادند و اجازه ندادند لحظه‌ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.
این هواداران هیچ‌گاه دست از عشق و علاقه خود برنداشته و با حمایت‌های آگاهانه خود مقدمات موفقیت‌های این تیم را فراهم ساختند.
حال نبردی حساس پیش روی ماست؛ یک «یا علی» برای کسب 3 امتیاز شیرین این مسابقه لازم است تا موفقیت‌های تیم همراه با هواداران در نیم‌فصل دوم تداوم یابد و همان‌طور که پیش‌ازاین بارها با حضور شما هواداران حماسه‌هایی بی‌نظیر آفریدیم این بار می‌خواهیم حماسه‌ای نو بیافرینیم و حریف را دست‌خالی از تبریز روانه سازیم.
تراکتور در سختی‌های خود پناهگاهی جز خداوند متعال و هواداران پرشورش نداشته است. این شعار نبوده و همواره باور قلبی ماست چراکه مالکیت باشگاه معتقد است، اگر تراکتور تا این لحظه زنده است با نفس‌های گرم هواداران است و حضور پرشور هواداران که تداعی‌کننده طوفان سرخ فوتبال آذربایجان است تضمین‌کننده موفقیت سرخ‌پوشان در دیدار روز جمعه خواهد بود.
سختی‌ها هیچ‌گاه نتوانسته عشق به تراکتور را از دل‌ها دور کند و روز جمعه می‌خواهیم بار دیگر با یک «یا علی» گام به جلو بگذاریم و برای رسیدن به اهداف خود از هواداران پرشور، وفادار و آگاه تراکتورسازی می‌خواهیم با حضور حماسی خود در ورزشگاه در طول 90 دقیقه به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا با تشویق‌های خاص خود بار دیگر فرهنگ ناب مردمان آذربایجان را به نمایش بگذاریم و با یاری خداوند یک گام دیگر به‌سوی هدف خود برداریم.
اکنون‌که چشم فوتبال ایران به ما دوخته‌شده است، با همدلی و اتحاد و پرهیز از هرگونه بی‌احترامی به حریف و تیم داوری روز جمعه تا آخرین نفس به دفاع از نام تراکتور می‌پردازیم تا تأثیر این حمایت را در ساق پای سرخ پوشان ببینیم و به یاری خداوند به موفقیت دست یابیم.
تیم تراکتورسازی در آخرین بازی خود از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل تیم نساجی قائم شهر به نتیجه یک بر یک دست یافت و با کسب 30 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ هجدهم فوتبال باشگاه های کشور باقی ماند.
تیم استقلال تهران نیز با یک بازی کمتر و 28 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و تراکتورسازی تبریز را تعقیب می کند.
3093/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.