اخبار مرتبط

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جنگ و تحریم اصلا خوب نیست، گفت: با وجود اینکه جنگ و تحریم خوب نیست اما همین‌ها باعث شد که ما در بسیاری از حوزه ها بتوانیم به موفقیت و خودکفایی برسیم.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در آیین افتتاح مرکز آموزش و سیمولاتور سازمان قطارشهری تبریز با بیان این مطلب گفت: با همکاری نمایندگان محترم مجلس و مسئولان استانی باید تلاش کنیم تا اعتبارات لازم برای تکمیل مترو تخصیص یابد.
وی حضور مسعود پزشکیان در کسوت نایب رئیسی مجلس را فرصتی کم نظیر دانست و افزود: با انسجام بیشتر میان مدیران استانی و شهری می توانیم شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم و از فررصت های موجود بهترین استفاده را بکنیم.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت آموزش شهروندی اظهار کرد: آموزش از هر بعد آن چه در حوزه فنی و چه در حوزه شهروندی باید در اولویت کارها باشد، در ارتباط با جامعه و بهره گیری از توان جامعه می توانیم بیشترین توانمندی ها را کسب کنیم.
وی ادامه داد: سیمولاتور سازمان قطارشهری تبریز دومین مرکز در کل کشور است و این امکان تبدیل شهر تبریز به قطب آموزشی را فراهم می سازد.
پورمحمدی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مترو تبریز امروز 9 هزار نفر را جایجا می کند گفت: مترو تنها از بابت جابجایی مسافر اهمیت ندارد بلکه در موضوعاتی همچون آلودگی هوا نیز بسیار مهم است، امروز بیش از 80 درصد آلودگی هوا مربوط به خودروها است و توسعه مترو می تواند باعث کاهش آلودگی هوا شود.
وی تاکید کرد: مترو به اندازه راه های دسترسی باید مورد اهمیت باشد و به همان میزان برای اجرای آن باید جدیت در بین مسئولین و مدیران وجود داشته باشد.
پورمحمدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تاریخ پرافتخار انقلاب گفت: باید یادمان باشد که انقلاب باعث شد تا ما به این توانمندی ها دست پیدا کنیم.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.