اخبار مرتبط

 آیین معارفه " علی سلیمی شاملو" به عنوان  سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اهر برگزار شد. 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‎ شرقی، امام جمعه اهر در این مراسم نقش مراکز حوزوی و دانشگاهی را به عنوان مراکز تأثیرگذار علمی، فرهنگی و معنوی مهم عنوان و بر ضرورت تلاش بیشتر در ارتقاء علمی و فرهنگی این گونه مراکز تأکید کرد.
حجت الاسلام جواد حاجی زاده حضور پرشور و حماسی اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن را بسیار باشکوه برشمرد و ضمن قدردانی از مردم افزود: ملت ایران با  این حضور مثال زدنی خود فتنه های دشمن را بار دیگر ناکام گذاشتند.
وی در ادامه بر لزوم خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات آنها تأکید د و افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خوشبختانه مسئولانی که برای مسئولیت در این دانشگاه آمده اند در حد وسع و توان خود تلاش کرده اند و امروز نیاز به فعالیت بیشتر هست که امیدواریم مسئولین جدید دانشگاه با همکاری و همراهی مسئولان ذیربط بتوانند در این خصوص اقدامات جدی انجام دهند.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با تأکید بر استفاده از تمام سلیقه ها در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی یادآور شد: امسال ملت ایران با هر سلیقه و جناحی به صحنه آمدند و الحمداله یک 22 بهمن بی نظیر را برای دنیا به نمایش گذاشتند .
حجت الاسلام ابراهیم زاده با اشاره به وضعیت فعلی واحدهای دانشگاهی بر ضرورت تلاش مضاعف و اجرای مدیریت جهادی با تدبیر برنامه خاص تأکید کرد.
فرماندار اهر نیز در این مراسم گفت: باید از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بیش از پیش به نفع منطقه و دانشگاه استفاده کنیم. 
 زاهد محمودی، وحدت و همدلی را رمز موفقیت در کارها برشمرد و افزود: حضور بی سابقه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار  دیگر اتحاد و همدلی ملت ایران را در دنیا به نمایش گذاشت و این بزرگترین افتخار برای نظام و انقلاب است. 
محمودی یکی از نقاط قوت سرپرست سابق واحد اهر را تعامل سازنده و ارزشمند دانشگاه با ادارات ذکر کرد و گفت: امیدواریم این تعامل و همکاری بین بخشی بیش از پیش ادامه یابد. 
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز در ادامه این مراسمنیروی انسانی توانمند را یکی از شاخصه های منحصر به فرد منطقه ارسباران ذکر کرد و افزود: باید از این توانمندی ها به نفع دانشگاه و منطقه بیش از گذشته  استفاده شود. 
عزیز جوانپور منطقه ارسباران را یک منطقه دارای قابلیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی و علمی برشمرد و گفت: متأسفانه تاکنون از این قابلیتها استفاده لازم و کافی نشده که امیدواریم مدیریت جدید دراین خصوص اهتمام ویژه داشته باشند. 
وی در قسمتی دیگر از سخنان خود با قدردانی از سرپرست سابق واحد اهر به معرفی سرپرست جدید واحد اهر پرداخت و گفت: دکتر سلیمی با بیش از دو دهه سابقه در دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران توانمند و وفادار به مجموعه دانشگاه می باشد که در طول مدیریت خود در واحدهای مختلف منشاء خدمات ارزشمند دراین دانشگاه بوده اند. 
 علی سلیمی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اهر نیز در ادامه این مراسمحمایت و استفاده از نظرات و تجربیات اساتید ، کارکنان، نخبگان و فعالان علمی ،فرهنگی و بهره مندی از تمامی سلیقه ها و نظرات را اولیت کاری خود عنوان کرد. 
در پایان مراسم از خدمات دکتر ابراهیم قربانی کلهر قدردانی و دکتر علی سلیمی شاملو به عنوان سرپرست جدید واحد اهر معرفی شد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.