اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجید جلالی عصر روز شنبه در نشست پیش از دیدار هفته هفدهم لیگ برتر دو تیم نساجی و تراکتورسازی در گفت و گو با خبرنگاران در قائمشهر افزود: تمام مسایل تاکتیکی را که بتواند تیم ما را برابر تراکتورسازی به پیروزی برساند، گوشزد کردم و با آنالیز درست بازی قبلی این تیم امیدواریم به اولین برد بازی خانگی در نیم فصل دوم برسیم تا دل هواداران را شاد کنیم.
وی گفت: تیم نساجی قائمشهر گر چه نخستین تجربه خود را در لیگ برتر باشگاههای ایران می گذراند، ولی در بازی های گذشته ثابت کرد که برای هر تیمی به خصوص در استادیوم خانگی می تواند خطرناک باشد.
جلالی افزود: نباید تیم تراکتور سازی را که تیمی پرمهره و با تجربه زیاد در لیگ برتر و مدعی این رقابت هاست، دست کم بگیریم و این را به بازیکنان گوشزد کردم و امیدوارم با توجه به این نکات روز خوبی را پشت سر بگذاریم.
جلالی که نخستین بار نشستن روی نیمکت سرمربیگری نساجی را پس از انتصابش در این کسوت در استادیوم خانگی شهید وطنی قائمشهر تجربه می کند، تماشاگران را بازوی توانمند نساجی در دیدار خانگی توصیف کرد و گفت: امیدوارم در این بازی نیز همانند گذشته هواداران برای تشویق بازیکنانم به استادیوم بیایند و تیمشان را در این دیدار سخت حمایت کنند.
دیدار نساجی قائمشهر و تراکتورسازی در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فردا یکشنبه 21 بهمن ساعت 17 در زمین شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.
** نیم فصل دوم رقابت ها جدی تر
سرمربی نساجی قائمشهر همچنین گفت: نیم فصل دوم رقابت ها به دلیل تدارکاتی که باشگاههای برای تیم انجام می دهند، برای تمام تیم ها سخت تر از نیم فصل اول است و باید برای رسیدن به نقطه مطلوب درجدول تلاش بیشتری صورت گیرد.
جلالی افزود: نساجی همانند سایر تیم ها بازی سختی را در نیم فصل دوم دارد و باید تلاش کنیم تا جایگاه خود را درجدول رقابت ها حفظ کنیم و ماندن در لیگ مهم ترین هدفی است که باید دنبال کنیم.
وی ادامه داد: نساجی نخستین بار لیگ برتر را تجربه می کند و اکثر تیم هایی که در سنوات گذشته از این رقابت ها سقوط کردند نیز در زمره تازه واردها بودند و ما باید برای نساجی ابتدا ثبات در لیگ برتر را دنبال کنیم و برای سال های بعد دنبال کارهای دیگر برویم.
جلالی در مورد تساوی تیمش با ذوب آهن این بازی را شروع خوبی برای نساجی در نیم فصل دوم دانست و گفت: ذوب آهن تیم ریشه داری است و ما در اصفهان نمایش خوبی داشتیم و توانستیم یک امتیاز از این دیدار سخت بگیریم.
وی اضافه کرد: همدلی که در قائمشهر وجود دارد همه چیز را برای تیم ما فراهم می کند و امیدوارم که بتوانیم با بهره گیری از وضعیت خوب همدلی به روزهای بهتر برسیم.
او ادامه داد: به هرحال من در نیمه راه وارد تیم شدم و ظرفیت های تیم را به خوبی آنالیز کردم و نیاز به ترمیم تیم را حس کردم و فهرست 26 نفره از بازیکنان داخلی را برای جذب دادم تا بتوانیم از بین آنها تعدادی را جذب کنیم که هیچ یک از این بازیکنان را به دلیل عدم رضایت باشگاهاشان نتوانستیم جذب کنیم.
** جذب بازیکنان خارجی
سرمربی نساجی قائمشهر گفت: ما پس از عدم جذب بازیکنان داخلی دو بازیکن خارجی را برای دفاع و حمله جذب کردیم و یک بازیکن دیگر خارجی از ازبکستان را برای جذب انتخاب کردیم و باشگاه در حال رایزنی است.
جلالی اضافه کرد: تعدادی از بازیکنان ما از جمله نظری، حامد شیری و عباسزاده دچار مصدومیت شدند و نظری و شیری در حال تمرین با تیم هستند و عباسزاده انفرای تمرین می کند و نیاز به زمان برای برگشت دارد و ما به دلیل همین مصدومیت بازیکنان خارجی را برای خط دفاع و حمله جذب کردیم.
** نرسیدن سرمربی تراکتور به مصاحبه
جورج ( ژرژ) لیکنزبلژیکی سرمربی جدید تراکتورسازی تبریز که نیم فصل دوم مسوولیت کادر فنی این تیم را بر عهده گرفت به دلیل تاخیر در رسیدن تیمش به قائمشهر در مصاحبه پیش از این دیدار با نساجی حاضر نشد.
مصاحبه مربیان دو تیم در سالن کنفرانس هیات فوتبال شهرقائمشهر امروز یکشنبه برگزار شد.
تیم نساجی قائمشهر هم اکنون از 16 بازی لیگ برتر با کسب 17 امتیاز در رده دهم جدول و تراکتور سازی با همین تعداد بازی و 29 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.
6982/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.