اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مردم همیشه در صحنه این شهرستان روز دوشنبه همگام با سراسر کشور با حضور در این راهپیمایی، ضمن اعلام وحدت و پایبندی به آرمان های امام راحل و رهبری، اقتدار و صلابت نظام اسلامی را به گوش جهانیان رساندند.
مردم این شهرستان با طی مسیر میدان فرمانداری و در طول خیابان امام خمینی(ره) تا مسجد جامع با سردادن شعار، حمایت و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی و آرمان های انقلاب و شهدا اعلام کردند.
امام جمعه چاراویماق در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در هر شرایطی چه در تحریم های سیاسی، چه فرهنگی و چه اقتصادی، ملت ایران ثابت کردند که همیشه پشتیبان ولایت و نظام اسلامی هستند.
حجت الاسلام کریم صفری گفت: ما در طول این چهل سال محکم و استوار در مقابل دشمنان ایستاده ایم و به هیچ وجه از آرمان های انقلاب، امام راحل و شهدا عقب نشینی نخواهیم کرد.
وی اضافه کرد: با حضور عظیم مردمی در این راهپیمایی دشمن شکن، دوست و دشمن همواره به حمایت و پشتیبانی عمیق ملت ایران از نظام و انقلاب اسلامی به ویژه اصل نظام اذعان کردند.
فرمانده سپاه چاراویماق نیز در گفت و گو با ایرنا از حضور حماسی آحاد مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: اینک بار دیگر در یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد.
سرهنگ دوم پاسدار بهمن داستان گفت: بار دیگر شهرستان چاراویماق به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یاس و ناامیدی تبدیل کرد.
وی با تشکر از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان چاراویماق که در مراسم یوم الله 22 بهمن حضور پیدا کردند، گفت: ملت همیشه در صحنه چاراویماق با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان، در حقیقت با رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای تجدید بیعت کردند.
یکی از این نوجوانان که به همراه دوستان خود در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: شهدا حامی و یاور امام (ره) و رهبری بودند و اکنون ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی گفت: ما امروز هر آنچه که داریم مرهون خون شهدا و رهنمود های امام خمینی (ره) هستیم.
یکی از سالمندان چاراویماقی که به همراه نوه خود در این مراسم شرکت کرده بود به خبرنگار ایرنا گفت: ما همه، پیر و جوان، و با هر تفکر و جناح سیاسی که داریم با تمام توان تلاش کرده و خواهیم کرد تا انقلاب اسلامی پایدار بماند.
وی افزود: ملت ایران همواره ثابت کردند که وفادار به آمان های نظام اسلامی و حامی ولایت هستند.
شهرستان چاراویماق با 31 هزار نفر جمعیت در 150کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.