اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضا رضوی در مراسم دیدار اعضای شورای اداری، خانواده معظم شهداء، ایثارگران و بسیجیان با وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی به خاطر خدا و با توسل به ائمه اطهار شکل گرفته و به عنوان معجزه قرن در جهان نمود عینی پیدا کرده است.
وی با اشاره به تقارن ایام دهه فجر با ایام فاطمیه، افزود: فاطمه زهرا (س) صورت کامل انسان نمونه ای بود که در مدت کم درس ولایتمداری را به همگان آموختند.
وی، فصاحت و سخنوری و نجابت و شجاعت و قوت قلب حضرت فاطمه (س) را بهترین الگو برای مسئولان و بانوان جامعه عنوان کرد.
وی گفت: فاطمه شدن برای ما ممکن نیست اما فاطمی شدن تکلیف است و الهام و سرمشق گرفتن از سیره زندگانی حضرت زهرا (س) یکی از نیاز های امروز جامعه است.
فرماندار شهرستان بستان آباد نیز در این مراسم با بیان اینکه بیش از 150 برنامه برای گرامیداشت دهه مبارک فجر تدارک دیده شده گفت: جشن چهلمین انقلاب اسلامی متمایزتر از سال های گذشته و با اجرای برنامه های مختلف برگزار و نقشه شوم دشمنان بار دیگر نقش برآب خواهد شد.
سیدعلی موسوی گفت: در دهه فجر امسال دهها طرح با اعتباری بالغ 150 میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
مراسم استقبال از آفتاب در میدان مولوی بستان آباد و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار و تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) توسط مسئولان و مردم گلباران شد.
3077/7239
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.