اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رحیم علی طالعی روز پنجشنبه در نشست خبری برنامه های دهه فجر مراغه افزود: افتخار به گذشته و امید به آینده شعار اصلی و محوری برنامه های دهه فجر امسال بوده و با حضور و مشارکت مردم این آیین های پررنگ تر از هرسال برگزار می شوند.
وی ادامه داد: بیشتر آیین ها و برنامه های دهه فجرامسال با مشارکت فعال مردم در نقاط مختلف این شهرستان به اجرا در خواهد آمد.
وی اضافه کرد: در دهه فجر امسال بیش از 80 عنوان برنامه در قالب برنامه های فرهنگی، اجتماعی، هنری، اقتصادی و نیز کلنگ زنی یا افتتاح طرح های عمرانی اجرا می شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: برگزاری یادواره های شهدا از جمله چهار یادواره شهرستانی و منطقه ای و نیز کارگاه های بصیرت افزایی و غبار روبی مزار شهدا از جمله شاخص ترین برنامه های فرهنگی در ایام الله دهه فجر امسال است.
حجت الاسلام طالعی افزود: برپایی نمایشگاه های فرهنگی و هنری با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن توسط دانشگاه ها، مدارس و نهادهای فرهنگی و اجتماعی از جمله برنامه هایی است که در این ایام اجرا می شود.
وی ادامه داد: برگزاری نشست های روشنگری در 180 پایگاه و حوزه مقاومت بسیج در مناطق مختلف شهری و روستایی نیز در این ایام انجام می شود.
وی اضافه کرد: آیین های استقبال از آفتاب، زنگ انقلاب، برپایی جشن های انقلاب و نیز راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن از دیگر برنامه های دهه فجر سال جاری است.
وی افزود: طرح ویزیت رایگان برای مردم و مناطق محروم و نیز افتتاح چندین خانه محروم با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی (ره) در این ایام برای خدمات رسانی به آحاد شهروندان اجرا می شود.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.