اخبار مرتبط

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: عملیات چهار باند کردن راه «بستان آباد - شیبلی» پس از یک سال توقف، با آغاز فصل کاری ادامه می یابد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رسول علیزاده در جلسه بررسی مشکلات جاده‌های ارتباطی این شهرستان با اشاره به اینکه از سه سال پیش کارهای عملیاتی تعریض و چهار بانده کردن مسیر 15 کیلومتری بستان آباد تا شیبلی در مسیر بستان آباد _ تبریز شروع شده بود، بیان کرد: با تامین اعتبار لازم و تعیین پیمانکار جدید با مساعد شدن هوا، ادامه عملیات این جاده از سر گرفته می‌شود.
علیزاده در ادامه سهم استان را از قیر یارانه‌ای 20 هزار تن عنوان کرد و گفت: تنها هفت هزار تن از این میزان تخصیص یافته که برای تعمیر و نگهداری جاده های اصلی و روستایی استان استفاده می شود.
به گزارش ایسنا، نبود گاردریل، نبود سیستم روشنایی، شانه های خاکی باریک و غیراستاندارد، ناهمواری و پستی و بلندی های متعدد، آسفالت نامناسب، شکاف های عمیق و نیمه عمیق ایجاد شده در وسط جاده، کم عرض بودن و خط کشی نامناسب و در برخی جاها پاک شدن خط کشی از جمله مشکلاتی است که می‌توان در خصوص این جاده قدیمی و پرتردد برشمرد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.