اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا جرج لیکنز روز سه شنبه در مراسم معارفه کادر فنی جدید تراکتورسازی اظهار داشت: یک اشتباه را نباید دوباره تکرار کرد و بر همین اساس به توانمندی بازیکنان و اعضای تیمم یقین دارم و همواره اعتقاد دارم تمام بردها نتیجه تلاش جمعی و بازیکنان تیم است.
وی با ابراز خرسندی از حضور در تبریز و همکاری با باشگاه بزرگ تراکتورسازی اظهار داشت: همیشه سعی می‌کنم دید مثبتی به انسان‌ها و محیط داشته باشم ولی با این‌حال، صداقت و انسانیت و حفظ احترام برایم در اولویت است.
لیکنز با بیان اینکه موفقیت گام‌به‌گام به دست می‌آید، گفت: من چوب جادو ندارم تا در یک ‌لحظه همه مشکلات و مسایل را رفع کنم بلکه با کار و تلاش می‌توان به موفقیت رسید و در واقع باید در کنار هم موفقیت را معنی کنیم.
وی با اشاره به اینکه در بدو ورود به تبریز از شور و هیجان هواداران به وجد آمدم، اظهار داشت: من در عین شوخ‌طبعی، در رسیدن به اهداف تیمم مصمم و سخت‌گیر هستم و آنچه مرا برای حضور در تراکتور ترغیب کرد روحیه جاه‌طلبی مالک باشگاه بود که همواره در پی پیروزی و موفقیت است.
سرمربی جدید سرخ‌پوشان همراهی اعضای تیم برای اجرای برنامه‌های آتی را خواستار شد و اظهار داشت: به ‌هیچ ‌عنوان دوست ندارم پیش من از فردی بدگویی کنید و همان‌طور که گفتم انسانیت و حفظ احترام برایم اهمیت ویژه دارد و در درون تیم نیز باید هوای همدیگر را داشته باشیم.
به گزارش ایرنا جرج لیکنز به عنوان معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک شناخته می‌شود و سوابق پرباری را در کارنامه فنی خود دارد .
لیکنز مربی 69 ساله بلژیکی که تاکنون 7 بار به عنوان مربی سال بلژیک شناخته شده در 2 مقطع سرمربی تیم ملی بلژیک بوده است.
وی در بار اول تیم ملی بلژیک را به جام جهانی 98 رساند و در دومین بار در سال 2010 وقتی که تیم ملی بلژیک در بدترین دوران تاریخ خود به سر می‌برد و در رنکینگ جهانی فیفا رتبه حدود 60 را داشت عهده‌دار هدایت این تیم شد و با دعوت از بازیکنانی مانند وینسنت کمپانی، ادن هازارد، لوکاکو، کورتوا، نایگولن و فلیپ دیبروین تیمی تشکیل داد که در آن مقطع رنکینگ تیم‌ملی بلژیک را تا رده 18 جهان ارتقا داد طوری که تیم‌ملی بلژیک با همین بازیکنان در رده سوم جام جهانی 2018 قرار گرفت.
سرمربی‌گری تیم ملی تونس و الجزایر (2 بار) و تیم ملی مجارستان نیز از دیگر سوابقی است که لیکنز در کارنامه حرفه ای خود دارد.
در رده باشگاهی نیز وی سابقه قهرمانی با تیم کلوب بروژ و قهرمانی در جام حذفی و سوپرکاپ ترکیه با ترابزون اسپور، قهرمانی جام حذفی با تیم سیرکل بروژ، سوپرکاپ بلژیک با تیم اندرلشت و حضور در تیم گنک و لوکرن که همگی از باشگاه‌های مطرح فوتبال بلژیک هستند را تجربه کرده است.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با کسب 26 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار دارد.
3093/3071
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.