اخبار مرتبط

عادل کاظمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این عملیات تمرینی، مناطق حوزه عملیاتی امور برق ستارخان شهر تبریز با همکاری 11 گروه از واحد های مختلف شرکت حضور داشتند و هرگونه اتصالی ها در شبکه معابر و خاموشی هایی که در این مناطق وجود داشت، مرتفع شد.
وی گفت: با توجه به ضرورت خدمت رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز تمرین عملیاتی اصلاح روشنایی معابر در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان و افزایش ضریب ایمنی در قالب کاهش خاموشی ها اجرا شد.
وی در خصوص مناطق تحت پوشش این تمرین عملیاتی اعلام کرد: این تمرین توسط گروه های عملیاتی در خیابان های ستارخان، بلوار منجم، شمس تبریزی، شهید مفتح، 42 متری انقلاب، حیدر آباد، رضوان شهر، ارم، توکلی قره باغی، مقبره الشعراو چایکنار انجام شد.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تبریز افزون بر 200 هزار چراغ روشنایی معابر وجود دارد که نگهداشت روشنایی آنها با همت همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز برنامه ریزی شده و از هفته گذشته این برنامه ها انسجام بیشتری پیدا کرده است.
کاظمی اظهار امیدواری کرد: با ادامه داشتن اجرای برنامه های ضربتی اصلاح روشنایی معابر در روزهای آتی،خاموشی های این بخش را به حداقل رسیده و رضایت مندی مردم تبریز بیشتر از گذشته جلب شود.
وی گفت: پس از اتمام این مانور، وضعیت روشنایی معابر به حالت مطلوب رسیده و به پیمانکار مربوطه تحویل داده خواهد شد تا این وضعیت را حفظ کند.
3071/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.