اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ اینستاگردی ورزشکاران؛

رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ - تونس

به گزارش ایرنا محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی پس از بررسی گزینه‌های مورد نظر در نهایت لیکنز را برای هدایت سرخ پوشان انتخاب کرد.
سرمربی جدید تراکتورسازی با دستیار تبریزی کار خود را با تیم آغاز می کند.
وی به عنوان معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک شناخته می‌شود و سوابق پرباری را در کارنامه فنی خود دارد .
به گزارش ایرنا جرج لیکنز مربی 69 ساله بلژیکی که تاکنون 7 بار به عنوان مربی سال بلژیک شناخته شده در 2 مقطع سرمربی تیم ملی بلژیک بوده است.
وی در بار اول تیم ملی بلژیک را به جام جهانی 98 رساند و در دومین بار در سال 2010 وقتی که تیم ملی بلژیک در بدترین دوران تاریخ خود به سر می‌برد و در رنکینگ جهانی فیفا رتبه حدود 60 را داشت عهده‌دار هدایت این تیم شد و با دعوت از بازیکنانی مانند وینسنت کمپانی، ادن هازارد، لوکاکو، کورتوا، نایگولن و فلیپ دیبروین تیمی تشکیل داد که در آن مقطع رنکینگ تیم‌ملی بلژیک را تا رده 18 جهان ارتقا داد طوری که تیم‌ملی بلژیک با همین بازیکنان در رده سوم جام جهانی 2018 قرار گرفت.
سرمربی‌گری تیم ملی تونس و الجزایر (2 بار) و تیم ملی مجارستان نیز از دیگر سوابقی است که لیکنز در کارنامه حرفه ای خود دارد.
در رده باشگاهی نیز وی سابقه قهرمانی با تیم کلوب بروژ و قهرمانی در جام حذفی و سوپرکاپ ترکیه با ترابزون اسپور، قهرمانی جام حذفی با تیم سیرکل بروژ، سوپرکاپ بلژیک با تیم اندرلشت و حضور در تیم گنک و لوکرن که همگی از باشگاه‌های مطرح فوتبال بلژیک هستند را تجربه کرده است.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با کسب 26 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار دارد.
3093/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ اینستاگردی ورزشکاران؛

رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ - تونس

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.