اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: با وجود شعارهای مبارزه با تروریسم، این کشورها به گروهک هایی چون منافقین و الاحوازیه پناه داده و از آنها حمایت می کند.
وی ادامه داد: رئیس جمهور بی خرد آمریکا نیز در همین راستا، دولت عراق را برای حضور مجدد گروهک منافقین در خاک این کشور تحت فشار قرار می دهد لیکن تاکنون این کشور در برابر این خواست نامشروع مقاومت کرده است.
وی اضافه کرد: این گروهک های تروریستی تاکنون مرتکب جنایات بسیاری علیه مردم کشورمان و سایر کشورهای منطقه شده اند.
خطیب جمعه مراغه با بیان اینکه کشورمان قربانی اصلی تروریسم در دنیاست افزود: جمهوری اسلامی همواره در مبارزه با تروریسم و گروهک های تکفیری پیشرو و پیشگام بوده و شهدای بزرگی را در این راه تقدیم کرده است.
آیت الله پورمحمدی با اشاره به اختلافات داخلی دولت آمریکا نیز افزود: دولت این کشور با وجود ادعاهای بسیار، نتوانسته بودجه مورد نظر خود برای ساخت دیوار حائل با مکزیک را تامین کند و همین امر دولت را به تعطیلی کشانیده و این امر نشان دهنده شکاف بزرگ در بین آنان است.
وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: پرستاری شغلی خطیر برای خدمت به جامعه بوده و پرستاران همواره از اجر عظیم معنوی در نزد پروردگار برخوردارند.
وی با تاکید بر لزوم نگهداری والدین سالخورده توسط فرزندان اضافه کرد: متاسفانه فرهنگ پرستاری از بزرگان و والدین کهنسال در جامعه که فرهنگی اسلامی بوده در حال فراموشی است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
**
امام جمعه هشترود

مسئولین خدمت به مردم را سرلوحه خود قرار دهند
امام جمعه هشترود در خطبه های نمازجمعه این هفته هشترود افزود: مسئولان باید خادم ملت باشند و بدانند وظیفه ای جزء خدمت بی منت ندارند و ریاستشان مدیون خون شهدا و انقلاب و رهبری است و اگر این ریاست به خدمت و در خدمت مردم نباشد فایده ای ندارد.
حجت الاسلام رحیمی همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت مردم هشترود شد و گفت: شایستگی مردم این خطه از آذربایجان بیش از اینهاست.
وی با بیان اینکه دشمنان در هر لحظه در حال بر نامه ریزی برای دلسرد کردن مردم از انقلاب و نظام و مسئولان خدوم هستند افزود: مسوولان با حفظ وحدت حول محور ولایت و کسب رضایتمندی عمومی مردم نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنند.
وی با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به این قشر زحمت کش از آنها خواست حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دهند و در امر طبابت و پرستاری خستگی به خود راه ندهند.
3077/7487/7486
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.