اخبار مرتبط

دنیای کیک وانیلا با سابقه فعالیت یک ونیم ساله در عرصه‌ی کیک‌های مدرن، از جمله خانگی، یخچالی و سفارشی جزو مدرن‌ترین قنادی‌های تبریز حساب می‌آید.
مدیریت این قنادی با انتخاب استراتژی راهبردی و به منظور بالابردن سطح کیفیت محصولات و افزایش رضایتمندی مشتریان، گواهینامه بهداشت مواد غذایی URS انگلستان را دریافت کرده است. 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدیر این قنادی با بیان این‌که علی‌رغم تازه تأسیس بودن مجموعه استقبال مردم بسیار خوب است، اظهار کرد: در دنیای کیک (وانیلا)، همه‌ی مواد اولیه ورودی به قنادی به طور دقیق و مستمر مورد بازرسی بهداشتی قرار می‌گیرد.
محمد باقر غفاری اظهار کرد: نحوه‌ی انبار و نگهداری صحیح مواد اولیه، استفاده از افزودنی‌های مجاز، بهداشت فردی و بهداشت محیط نیز کنترل می‌شود تا بتوان محصولاتی سالم و با کیفیت به مشتریان عرضه کرد و باید گفت که اصالت یک محصول وابسته به مواد اولیه‌ای است که آن‌ را تشکیل می‌دهد و خوشبختانه تاکنون توانسته‌ایم محصولی مرغوب .و مورد رضایت را تولید کنیم
وی با بیان این‌که موضوع خالص فروشی و همچنین رعایت بهداشت، کیفیت و قیمت در اولویت کاری ما قرار گرفته است، عنوان کرد:  ما در این مجموعه  وزن ظرف را در حین فروش کیک حساب نکرده و خالص فروشی می‌کنیم.
مدیر قنادی دنیای کیک (وانیلا) با بیان این‌که بنده در صنف قنادی بزرگ شدم، گفت: کمتر قنادی را می‌توان پیدا کرد که فقط به کیک پزی مشغول هستند و ما نیز به صورت تخصصی وارد این کار شده و با استقبال قابل توجهی مواجه هستیم.
وی ادامه داد: آرزوی من این است که کارگاه بزرگ داشته باشم و حتی اگر قرار باشد این مجموعه را بزرگ‌تر کنیم، بازهم تنها به پخت کیک ادامه می‌دهیم.
وی با بیان این‌که تمامی شاغلان در این مجموعه به طور منظم در دوره‌های آموزشی بهداشت عمومی شرکت می‌کنند، عنوان کرد: تمامی کارکنان این مجموعه با موازین بهداشتی در خصوص فرآوری مواد غذایی، آلودگی در مواد غذایی، و ... آشنا می‌شوند.
غفاری خاطرنشان کرد: در هر نقطه از کیک یک خامه متنوعی استفاده می‌شود و سعی می‌کنیم از روش های متنوع نسبت به سایر قنادی‌ها استفاده کنیم. 
وی در خصوص فعالیت‌های خود، اظهار کرد: فعالیتم را از سال 66 در قنادی صفا شروع کردم و همه چیز را از برادرم آموخته‌ام و اکنون 31 سال است که در این حرفه فعالیت می‌کنم.
براساس این گزارش، دنیای کیک ( وانیلا) در سربالایی ولیعصر، توانیر شمالی، اول روگذر قرار دارد و علاقه‌مندان جهت سفارش می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۲۸۶۹۵۶ تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.