اخبار مرتبط

یوسف زمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام اینکه این نمایشگاه به مدت 6 روز در فرهنگسرای الغدیر تبریز دایر می شود، افزود: در این نمایشگاه 200 اثر هنری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی از 20 تا 25 آبان عرضه می شود.
زمانی اظهار داشت: آثار هنری مددجویان در رشته های تابلو فرش، نقاشی، عکاسی، سفال گری، منبت کاری، معرق کاری و سایر رشته های هنری در این نمایشگاه عرضه می شود.
وی با اعلام اینکه در شش ماهه نخست امسال 2 هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان در کلاس های آموزشی کانون های فرهنگی کمیته امداد استان شرکت کردند، گفت: کلاس های آموزشی در رشته های قرآن، اخلاق اسلامی، مهارت های زندگی، مهارت های فنی و حرفه ای، دستاوردهای انقلاب اسلامی، فضای مجازی، کتابخوانی، ورزشی و پژوهش برگزار شده است.
زمانی با بیان اینکه کمیته امداد آذربایجان شرقی با ایجاد ۱۵ کانون فرهنگی موقت برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و آموزشی در طول سال اجرا می کند، اظهار داشت: اجرای این برنامه ها به ویژه در ایام اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت از اولویت های فعالیت های فرهنگی کمیته امداد است.
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با هدف تعمیق باورهای دینی و ارتقای فرهنگ اسلامی ایرانی در بین مددجویان برگزار می شود، گفت: بازدید برای عموم علاقمندان به آثار هنری آزاد است.
6132/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.