اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، وینفرد شفر عصر یکشنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر ماشین ‌سازی تبریز با اشاره به اینکه فردا بازی سختی مقابل ماشین سازان خواهیم داشت، افزود: باید با 100درصد توان خود وارد میدان شویم و در ضمن بازی را کنترل کنیم، زیرا هر تیمی بازی را کنترل کند برنده میان خواهد بود.
شفر با بیان اینکه 2 بازی آخر تیم ماشین سازی را آنالیز کرده ایم، یادآوری کرد: تیم ماشین ‌سازی فوتبال خوبی بازی می ‌کند و ما هم دنبال بازی زیبا هستیم.
سرمربی تیم استقلال تهران اضافه کرد: چند نفر از بهترین بازیکنان ‌مان از تیم رفتند و تعدادی وارد تیم شدند که برای هماهنگی این بازیکنان باید زمان بگذرد تا هماهنگ شوند؛ وقتی یک بازیکن به تیم استقلال ملحق می شود، هواداران او در فضای مجازی افزایش پیدا می‌ کنند و عملکردش زیر ذره‌ بین می ‌رود.
وی ادامه داد: وقتی بازیکنی به تیم فوتبال استقلال اضافه می شود انگار در لالیگا به بارسلونا یا رئال پیوسته است.
شفر با توضیح اینکه یکی از دلایل موفقیت ما در سال گذشته کار تیمی و نظم تیم بود، عنوان کرد: همه اشتباه می ‌کنند اما ما مثل یک خانواده هستیم، حسینی با همه اعضای تیم صحبت کرد و از همه عذرخواهی کرد.
وی درباره بازیکنان غایب بازی فردا مقابل ماشین سازی تبریز نیز اظهار کرد: پژمان منتظری مصدوم بوده و 6 هفته درمان نیاز دارد تا بهبودی اش را بدست آورد؛ همچنین وریا غفوری را نیز به دلیل 2 کارته بودن در اختیار نخواهیم داشت.
تیم ماشین سازی تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال فردا دوشنبه از ساعت 15 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز مقابل تیم استقلال تهران صف آرایی خواهد کرد.
تیم ماشین سازی با 10 امتیاز در رده دوازدهم و تیم استقلال با 14 امتیاز در رده هفتم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.
9853/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.