اخبار مرتبط

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که معلمان در گذشته با عشق و علاقه، حقوق پایین و کمترین امکانات سعی بر تسلط به موضوعات جدید داشتند، گفت: تزریق امید به معلمان با مدیریت صحیح دانشگاه فرهنگیان امکان پذیر است.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدحسین فرهنگی در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه‌های کشور سرچشمه تحولات آموزش و پرورش هستند، اظهار کرد: دانشگاه‌ها همواره برای کشور علم و متخصص تولید می‌کنند . 
 وی با بیان این‌که دولت و مجلس آنگونه که باید به حوزه آموزش توجه نمی‌کنند، گفت: در مجلس و دولت تلاشی برای تزریق حس مناسب به بدنه فرهنگیان کشور وجود ندارد. 
 نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان این‌که در اوایل دور جدید مجلس طرحی برای دانشگاه و آموزش داده شد که سرعتی در اجرای آن دیده نمی‌شود، بیان کرد: بی شک با تکمیل این طرح برخی خلاءها از بین رفته و مشکلات حل می‌شود . 
 وی با تاکید به تربیت معلمانی که در وجودشان عشق و علاقه همراه با ابتکار و جدیدترین روش‌های علمی جهان موج بزند، گفت: با توجه به آموزش و حرکت با تکنولوژی‌ و روش‌های جدید جامعه، می‌توان اصلاحات را ایجاد کرد که مجموعه فرهنگیان یک بستر مناسب برای این کار است . 
 وی بیان کرد: امید است دانشگاه فرهنگیان در تراز نام آذربایجان و ایران بوده و معلمانی در سطح انقلاب و ایران پرورش دهد .انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.