اخبار مرتبط

با برگزاری جلسه‌ای قرار شد تور دوچرخه‌سواری ایران ــ آذربایجان برگزار شود و از هشتم مهر ماه نیز استارت خواهد خورد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، برای برگزاری سی و سومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران ــ آذربایجان مشکلات مالی و ارزی وجود داشت که به نظر می‌رسد تا حدودی این مشکلات بر طرف شده و این تور بالاخره برگزار می‌شود.

ایوب بهتاج، مدیر کل ورزش جوانان استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جلسه‌ای که در این مورد داشتند و برگزاری تور، بیان‌ کرد: با هماهنگی که با وزارت ورزش و جوانان، استانداری، شهرداری و دیگر مسئولان انجام دادیم، سعی می‌کنیم منابع مالی را تامین کنیم و ان‌شاء‌الله این تور برگزار خواهد شد.  همچنین همکاری‌هایی را با استان‌های آذربایجان غربی و اردبیل خواهیم داشت و ان شاءالله برگزاری تور خوبی را خواهیم داشت.

بهتاج در پاسخ به این پرسش که تور با کیفیت خوبی برگزار می‌شود یا خیر؟ چرا که در اگر کیفیت برگزاری پایین باشد، درجه تور هم تنزل پیدا خواهد کرد، گفت‌: کیفیت تور از دوره‌های قبلی بالاتر خواهد بود.

او در مورد تیم‌های شرکت کننده نیز، گفت‌: تا به امروز حضور یازده تیم خارجی قطعی شده است و حدود پنج تیم ایرانی نیز شرکت خواهند کرد. ‌

بهتاج در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که برگزاری تور چقدر هزینه در بر خواهد داشت؟ تاکید کرد: باید تیم‌های شرکت کننده مشخص شوند و بعد به جمع‌بندی نهایی برسیم و مبلغ ‌دقیق را اعلام کنیم.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.