اخبار مرتبط

عادل کاظمی روز شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز برای برقراری انشعابات قانونی و مجاز برای کلیه متقاضیان در حوزه جغرافیایی این شرکت آماده است، اما کلیه واحدهای تحت سرپرستی ماموریت یافته اند تا نسبت به جمع آوری هر گونه انشعاب غیرمجاز و رسیدگی به درخواست‌های تامین برق مورد نیاز متقاضیان و برقراری انشعاب به ویژه تبدیل انشعابات غیرمجاز به انشعابات مجاز در چارچوب قوانین اقدام کنند.
وی اظهار داشت: از سال گذشته دو هزار و 994 انشعاب غیرمجاز از شبکه توزیع تبریز جمع آوری و تعداد 470 مورد انشعاب غیرمجاز به انشعاب قانونی توسط این شرکت تبدیل شده است.
کاظمی ادامه داد: در سال جاری نیز دو هزار و 630 مورد انشعاب غیرمجاز در حوزه عملیاتی شرکت توزیع برق تبریز گزارش شده است که پس از بررسی های لازم نسبت به جمع آوری و قطع یکهزار و 400 مورد از آنها اقدام شد.
وی درباره انشعابات غیردایم نیز گفت: پارسال تعداد درخواست برقراری انشعاب غیردایم 9 هزار و 666 مورد بود که توسط واحدهای تابعه، درخواست‌ها ثبت و پس از بازدید محلی و مطابقت با مفاد قانونی مذکور نسبت به برقراری دو هزار و 638 فقره از آنها اقدام گردید.
کاظمی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون تعداد درخواست برقراری انشعاب غیردایم 4 هزار و 555 مورد بود که از طریق واحد های تابعه ثبت و پس از بازدید از محل و مطابقت با مفاد قانونی مذکور نسبت به برقراری سه هزار و 731 فقره انشعاب اقدام شد.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری و همراهی کلیه شهروندان تبریزی در جهت پیشگیری و جمع آوری مصادیق استفاده های غیرمجاز از جریان برق شبکه، از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه استفاده غیرمجاز از شبکه، موضوع را به سامانه 121 اطلاع دهند.
3038/6183
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.