sport

کاروان ورزش ایران با ترکیبی متشکل از ۱۲۸ ورزشکار مرد، ۳۱ ورزشکار زن و ۱۱۴ همراه در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی حضور خواهد داشت.

به گزارش جی پلاس، چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی از ۲۲ اردیبهشت ماه به میزبانی آذربایجان و در شهر باکو آغاز می شود. ایران یکی از ۵۶ کشور شرکت کننده در این دوره از رقابت هاست که با کاروانی بزرگ در این رویداد شرکت می کند.

بر اساس ثبت نام نهایی صورت گرفته، کاروان ورزش ایران با ۱۵۹ ورزشکار در ۲۰ رشته از ۱۶ فدراسیون در این دوره  از بازی ها شرکت خواهد کرد.

۱۲۸ ورزشکار در بخش مردان، ۳۱ ورزشکار در بخش بانوان
تکواندو (۱۸ ورزشکار)، والیبال (۱۴ ورزشکار)، دوومیدانی معلولان (۱۴ ورزشکار)، کاراته (۱۲ ورزشکار)، واترپلو (۱۳ ورزشکار)، تیراندازی (۱۲ ورزشکار)، دوومیدانی (۱۰ ورزشکار)، کشتی فرنگی (۸ ورزشکار)، کشتی آزاد (۸ ورزشکار) و وزنه برداری (۸ ورزشکار) همراه با تنیس روی میز (۸ ورزشکار)، ووشو (۶ ورزشکار)، ورزش های زورخانه ای (۶ ورزشکار)، تنیس (۵ ورزشکار)، شنا (۵ ورزشکار)، بوکس (۴ ورزشکار)، جودو نابینایان (۳ ورزشکار)، ژیمناستیک (۳ ورزشکار)، شیرجه (۲ ورزشکار) و جودو (۲ ورزشکار) رشته های اعزامی ایران هستند.

از مجموع ورزشکاران اعزامی به باکو ۱۲۸ نفر در بخش مردان مردان رقابت می کنند. ضمن اینکه از میان رشته های اعزامی به چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی تنها ۶ رشته در بخش بانوان نماینده دارند. در مجموع ۳۱ ورزشکار زن از کشورمان در رشته های تکواندو (۸ نفر)، تیراندازی (۷ نفر)، کاراته (۶ نفر)، دوومیدانی (۴ نفر)، تنیس روی میز (۴ نفر) تنیس (۲ نفر) در میادین باکو به میدان می روند.

تعداد همراهان چند نفر است؟
البته به جز ۱۵۹ ورزشکار اعزامی به باکو، ۸۸ نفر هم به عنوان همراه آنها (سرمربی، مربی، سرپرست تیم، رئیس یا نماینده فدراسیون) عازم باکو خواهند شد. ضمن اینکه ۲۶ نفر هم به عنوان اعضای کادر اجرایی (۱۳ نفر)، تیم پزشکی (۹ نفر) و مقامات (۳ نفر از کمیته و وزارت) همراه با سرپرست کاروان، در طول برگزاری بازی ها در باکو حضور خواهند داشت. با این حساب کاروان ورزش ایران در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی متشکل از ۲۷۳ نفر خواهد بود.

فهرست کامل ورزشکاران، مقامات، روسای فدراسیون ها، مربیان و همراهان آنها که برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی عازم باکو می شوند به شرح زیر است:

 تکواندو (۱۶ ورزشکار و ۷ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

سید محمد پولادگر

رئیس فدراسیون

 

۲

فریبرز عسکری

همراه

 

۳

زهرا سروی مرقی

نایب رئیس بانوان

 

۴

مهرو کمرانی نجف آبادی

سر مربی

 

۵

فاطمه صفرپور دیزبنی

مربی

 

۶

علی محمد بسحاق

مربی

 

۷

مهدی احمدی

مربی

 

۸

سید احمد خسرو فر

ورزشکار

۷۴- کیلوگرم

۹

مهدی اسحاقی

ورزشکار

۵۴- کیلوگرم

۱۰

سید حسین احسانی

ورزشکار

۶۸- کیلوگرم

۱۱

علیرضا درویش پور

ورزشکار

۸۰- کیلوگرم

۱۲

محمد صادق دهقانی

ورزشکار

۵۸- کیلوگرم

۱۳

حسین قربان زاده

ورزشکار

۷۸+ کیلوگرم

۱۴

احمد محمدی

ورزشکار

۸۷- کیلوگرم

۱۵

مهدی یوسفی

ورزشکار

۶۳- کیلوگرم

۱۶

پریسا جوادی کوچکسرائی

ورزشکار

۶۷- کیلوگرم

۱۷

اکرم خدابنده

ورزشکار

۷۳+ کیلوگرم

۱۸

حنانه همتی

ورزشکار

۶۲- کیلوگرم

۱۹

فاطمه مداحی

ورزشکار

۴۶- کیلوگرم

۲۰

ناهید کیانی چنده

ورزشکار

۵۳- کیلوگرم

۲۱

طیبه پارسا

ورزشکار

۵۷- کیلوگرم

۲۲

سودابه پورصادقی شالمائی

ورزشکار

۴۹- کیلوگرم

۲۳

ملیکا میرحسینی وکیلی

ورزشکار

۷۳- کیلوگرم

 والیبال (۱۴ ورزشکار و ۹ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

۱

بهروز عطایی

سرمربی

۲

مسعود آرمات

مربی

۳

علیرضا طلوع کیان

مربی

۴

حسین خوریانی

آنالیزور

۵

اکبر محمدی

سرپرست

۶

مهدی احمدی

فیزیوتراپ

۷

احمد لاهوتی

مربی

۸

محمود محمدی یزدانی

ماساژور

۹

بهروز جعفری

داور

۱۰

علی اصغر مجرد

ورزشکار

۱۱

علی رمضانی

ورزشکار

۱۲

محمود رسولی

ورزشکار

۱۳

اسماعیل طالبی خامنه

ورزشکار

۱۴

میربابک موسوی گرگری

ورزشکار

۱۵

پوریا یلی

ورزشکار

۱۶

اکبر ولایی

ورزشکار

۱۷

امیرحسین اسفندیار

ورزشکار

۱۸

اسماعیل مسافر داشلی برون

ورزشکار

۱۹

رسول آقچه لی

ورزشکار

۲۰

جواد کریمی سولچمائی

ورزشکار

۲۱

بیژن براتی

ورزشکار

۲۲

طیب عینی ثمرین

ورزشکار

۲۳

توحید صمدی

ورزشکار

دوومیدانی معلولین (۱۴ ورزشکار و ۵ همراه و یک همراه ورزشکار)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

علی اصغر هادیزاده

مدیر فنی تیم ملی

 

۲

ماشاله طاهری

مربی

 

۳

حمید مزارزئی

مربی

 

۴

سهراب اسدی

مربی

 

۵

مهرداد بیابانی

مربی

 

۶

آرش خسروی

ورزشکار

۱۰۰متر/ پرش طول ۱۰۰*۴

۷

امیر خسروانی

ورزشکار

۱۰۰متر/ پرش طول ۱۰۰*۴

۸

وحید علی نجیمی

ورزشکار

پرش طول

۹

سامان پاکباز

ورزشکار

وزنه

۱۰

مسعود حیدری

ورزشکار

وزنه

۱۱

سید عرفان حسینی لیراوی

ورزشکار

نیزه

۱۲

سجاد نیک پرست

ورزشکار

نیزه

۱۳

حسین سعیدی

ورزشکار

۱۰۰متر/ ۴۰۰متر/ ۱۰۰*۴

۱۴

علیرضا قلعه ناصری

ورزشکار

وزنه/دیسک

۱۵

علی محمد یاری

ورزشکار

وزنه/دیسک

۱۶

جاوید احسان شکیب

ورزشکار

وزنه/دیسک

۱۷

جواد دلاکه

ورزشکار

وزنه

۱۸

مهدی مرادی

ورزشکار

دیسک

۱۹

جواد مرغشی

ورزشکار

همراه آرش خسروی

 کاراته (۱۲ ورزشکار و ۹ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

محمد صادق فرجی

رییس فدراسیون

 

۲

محسن آشوری

سرپرست

 

۳

افسانه باقری

سرپرست

 

۴

شهرام هروی

سر مربی

 

۵

شهاب سلطانی

مربی

 

۶

لیلا بهرامی

مربی

 

۷

سعید حسنی پور

مربی

 

۸

پگاه زنگنه

مربی

 

۹

سمانه خوشقدم

مربی

 

۱۰

مهسا افسانه

ورزشکار

کاتا انفرادی

۱۱

محدثه آقائی

ورزشکار

۶۸+ کیلوگرم

۱۲

سعید احمدی کریانی

ورزشکار

۶۷- کیلوگرم

۱۳

روزیتا علی پور کشکا

ورزشکار

۶۱- کیلوگرم

۱۴

سجاد گنجزاده

ورزشکار

۸۴+ کیلوگرم

۱۵

علی اصغر آسیابری

ورزشکار

۷۵- کیلوگرم

۱۶

نسرین دوستی

ورزشکار

۵۰- کیلوگرم

۱۷

طراوت خاکسار

ورزشکار

۵۵- کیلوگرم

۱۸

بهنوش نجفی

ورزشکار

۶۸- کیلوگرم

۱۹

ابوالفضل شهرجردی

ورزشکار

کاتا انفرادی

۲۰

امیر مهدی زاده

ورزشکار

۶۰- کیلوگرم

۲۱

ذبیح اله پورشب

ورزشکار

۸۴- کیلوگرم

واترپلو (۱۳ ورزشکار و ۶ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

۱

محسن رضوانی

ریاست فدراسیون

۲

محمد هادی بیک

سرپرست

۳

سیروس طاهریان

مدیر تیم

۴

الکساندر چریچ

مربی

۵

وحید رضایی آشتیانی

مربی

۶

مسعود رضوانی

داور

۷

امیر دهداری

ورزشکار

۸

شایان قاسمی داریان

ورزشکار

۹

امین قویدل حاجی آقا

ورزشکار

۱۰

امیر حسین کیهانی

ورزشکار

۱۱

امید لطف پورکیاوردی

ورزشکار

۱۲

حامد ملک خانبانان

ورزشکار

۱۳

علی پیروزخواه

ورزشکار

۱۴

امیر حسین رهبر جدی

ورزشکار

۱۵

سهیل رستمیان

ورزشکار

۱۶

حسین خالدی تبار

ورزشکار

۱۷

محمد جواد عباسی

ورزشکار

۱۸

ارشیا الماسی

ورزشکار

۱۹

پیمان اسدی آقا جری

ورزشکار

تیراندازی (۱۲ ورزشکار و ۶ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

سید عسکر میرطالبی

سرپرست

 

۲

طاهره علی آبادی

سرپرست

 

۳

ناصر رسولی

سرپرست

 

۴

مصطفی احمدی

مربی

تپانچه

۵

امیر حسین صولت

مربی

تپانچه

۶

محمد زائر رضایی

مربی

تفنگ

۷

وحید گلخندان

ورزشکار

تپانچه بادی، ۵۰ متر استاندارد، سنتر فایر، میکس

۸

محمد احمدی

ورزشکار

تپانچه بادی- ۵۰ متر استاندارد- سنتر فایر

۹

مهلقا جام بزرگ

ورزشکار

تفنگ سه وضعیت

۱۰

حسین باقری

ورزشکار

تفنگ بادی، سه وضعیت، میکس

۱۱

الهه احمدی

ورزشکار

تفنگ بادی، سه وضعیت

۱۲

هانیه رستمیان

ورزشکار

تفنگ بادی، ۲۵ متر

۱۳

نرجس امامقلی نژاداندواری

ورزشکار

تفنگ بادی، میکس

۱۴

بهناز غلامی

ورزشکار

تفنگ بادی، ۲۵ متر

۱۵

مهدی احمدی

ورزشکار

تفنگ بادی، سه وضعیت

۱۶

گلنوش سبقت اللهی

ورزشکار

تفنگ بادی، ۲۵ متر، میکس

۱۷

نجمه خدمتی

ورزشکار

تفنگ بادی، سه وضعیت

۱۸

پوریا نوروزیان

ورزشکار

تفنگ بادی، سه وضعیت

کشتی فرنگی (۸ ورزشکار و ۷ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

محمد دلیریان

سرپرست تیم

 

۲

حمید بنی تمیم

نماینده فدراسیون

 

۳

علی اشکانی آقبلاغ

سرمربی

 

۴

داود گیل نیرنگ

مربی

 

۵

مهرزاد اسفندیاری

مربی

 

۶

محمد علی چمیانی

مربی

 

۷

دکتر رامین امیر ساسان

پزشک تغذیه

 

۸

مهدی زیدوند

ورزشکار

۶۶ کیلوگرم

۹

شهاب قوره جیلی

ورزشکار

۱۳۰ کیلوگرم

۱۰

مهدی فلاح

ورزشکار

۸۵ کیلوگرم

۱۱

رسول گرمسیری

ورزشکار

۷۵ کیلوگرم

۱۲

محمد علی گرایی

ورزشکار

۷۱ کیلوگرم

۱۳

یوسف قادریان

ورزشکار

۸۰ کیلوگرم

۱۴

محمد نوربخش

ورزشکار

۵۹ کیلوگرم

۱۵

مهدی علیاری فیض آبادی

ورزشکار

۹۸ کیلوگرم

کشتی آزاد (۸ ورزشکار و ۶ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

رضا لایق

دبیر فدراسیون

 

۲

علی بیات

سرپرست تیم

 

۳

محمد طلایی

سرمربی

 

۴

امیر توکلیان حقیقی

مربی

 

۵

علی اکبر دودانگه

مربی

 

۶

عباس حاجی کناری

مربی

 

۷

امیر محمدی

ورزشکار

۹۷ کیلوگرم

۸

یونس سرمستی

ورزشکار

۵۷ کیلوگرم

۹

حسن یزدانی چراتی

ورزشکار

۸۶ کیلوگرم

۱۰

کمیل قاسمی

ورزشکار

۱۲۵ کیلوگرم

۱۱

مسعود اسمعیل پور جویبار

ورزشکار

۶۱ کیلوگرم

۱۲

مصطفی حسین خانی

ورزشکار

۷۰ کیلوگرم

۱۳

میثم نصیری

ورزشکار

۶۵ کیلوگرم

۱۴

پیمان یار احمدی

ورزشکار

۷۴ کیلوگرم

 دوومیدانی (۱۰ ورزشکار و ۳ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمـت

ماده ورزشی

۱

مجید کیهانی

سرپرست

 

۲

هادی سپهرزاد

همراه

 

۳

پریسا بهزادی

همراه

 

۴

احسان حدادی

ورزشکار

پرتاب دیسک

۵

علی ثمری

ورزشکار

پرتاب وزنه

۶

کیوان قنبر زاده

ورزشکار

پرش ارتفاع

۷

علی خدیور

ورزشکار

۲۰۰ و ۴۰۰ متر

۸

حسن تفتیان

ورزشکار

۱۰۰ و ۲۰۰ متر

۹

رضا مقدم

ورزشکار

پرتاب چکش

۱۰

سپیده توکلی

ورزشکار

پرش ارتفاع-پرتاب نیزه

۱۱

فرزانه فصیحی

ورزشکار

۱۰۰ و ۲۰۰ متر

۱۲

امینه کشیری

ورزشکار

پرتاب چکش

۱۳

سحر ضیایی

ورزشکار

پرتاب نیزه

وزنه برداری (۸ ورزشکار و ۴ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمـت

وزن

۱

داوود باقری

همراه

 

۲

سجاد انوشیروانی

سرمربی

 

۳

علی مرادی

سرپرست تیم و رئیس فدراسیون

 

۴

وحید ربیعی

مربی

 

۵

مجید عسگری

ورزشکار

۶۹ کیلوگرم

۶

رضا زارعی

ورزشکار

۷۷ کیلوگرم

۷

سید ایوب موسوی

ورزشکار

۹۴ کیلوگرم

۸

محمد زارعی

ورزشکار

۹۴ کیلوگرم

۹

رضا آقازاده

ورزشکار

۱۰۵ کیلوگرم

۱۰

رامین ربیعی

ورزشکار

۱۰۵+ کیلوگرم

۱۱

محمد رضا براری

ورزشکار

۱۰۵ کیلوگرم

۱۲

همایون تیموری

ورزشکار

۱۰۵+ کیلوگرم

تنیس روی میز (۸ ورزشکار و ۳ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

۱

مهرداد علی قارداشی

رئیس فدراسیون

۲

جمیل لطف الله نسبی

سرمربی

۳

فاطمه کیوانی

مربی

۴

افشین نوروزی

ورزشکار

۵

مریم صامت

ورزشکار

۶

امین احمدیان

ورزشکار

۷

صبا صفری

ورزشکار

۸

نوشاد عالمیان درونکلائی

ورزشکار

۹

مهشید اشتری

ورزشکار

۱۰

ندا شهسواری

ورزشکار

۱۱

نیما عالمین درونکلائی

ورزشکار

ووشو (۶ ورزشکار و ۴ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

مهدی علی نژاد

رئیس فدراسیون

 

۲

حسین اوجاقی

مربی

 

۳

محمود متدین

سرپرست تیم

 

۴

علی شیر آقایی

مربی

 

۵

عرفان آهنگریان

ورزشکار

۶۰ کیلو گرم

۶

فرود ظفری

ورزشکار

۶۵ کیلو گرم

۷

مهدی محمدی

ورزشکار

۵۶ کیلو گرم

۸

معین حاجی زاده سیرچی

ورزشکار

۵۲ کیلو گرم

۹

سعید فاضلی

ورزشکار

۷۰ کیلو گرم

۱۰

یزدان میرزائی

ورزشکار

۷۵ کیلو گرم


 تنیس (۵ ورزشکار و ۴ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

مجید شایسته

سرپرست

 

۲

مهرافزا منوچهری

سرپرست تیم بانوان

 

۳

فرناز فصیحی

مربی

 

۴

سعید احمدوند

سرمربی

 

۵

صدف صادق وزیری

ورزشکار

انفرادی زنان / دونفره زنان

۶

اشکان شکوفی

ورزشکار

انفرادی مردان/ دونفره مردان

۷

غزل پاک باطن

ورزشکار

انفرادی زنان / دونفره زنان

۸

امیر والا معدنچی

ورزشکار

انفرادی مردان / دونفره مردان

۹

حمید رضا نداف

ورزشکار

انفرادی مردان / دونفره مردان

 ورزش زورخانه ای (۶ ورزشکار و ۲ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

مجتبی جوهری

رئیس فدراسیون

---

۲

علیرضا غلامی تیلکو

مربی

---

۳

هیمن میرزایی

ورزشکار

تیمی

۴

مبین زیبالقا

ورزشکار

تیمی سنگ

۵

علیرضا جلیجو

ورزشکار

تیمی - چرخ چمنی- چرخ تیز

۶

محسن گلستانی زاده

ورزشکار

تیمی کباده

۷

پژمان سکونتی

ورزشکار

تیمی میل بازی

۸

مصطفی مفید

ورزشکار

میل سنگین

شنا (۵ ورزشکار و ۲ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

خشایار حضرتی

مربی

 

۲

عباس علی کشتکار

مربی

 

۳

جمال چاوشی فر

ورزشکار

-۵۰m Backstroke

-۱۰۰m Backstroke

-۴*۱۰۰ Freestyle Relay

-۴*۱۰۰m Medley Relay

۴

مهدی انصاری

ورزشکار

-۵۰ m Butterfly

-۱۰۰m Butterfly

-۵۰m Breaststroke

-۱۰۰m Breaststroke

-۴*۱۰۰ Freestyle Relay

-۴*۱۰۰m Medley Relay

۵

آریا نسیمی شاد

ورزشکار

-۵۰m Breaststroke

-۱۰۰m Breaststroke

-۲۰۰m Breaststroke

-۴*۱۰۰m Freestyle Relay

-۴*۱۰۰m Medley Relay

۶

بنیامین قره حسنلو

ورزشکار

-۵۰ m Freestyle

-۱۰۰m Freestyle

-۴*۱۰۰m Freestyle Relay

-۴*۱۰۰m Medley Relay

۷

سینا غلامپور

ورزشکار

-۵۰ m Freestyle

-۱۰۰m Freestyle

-۵۰m Backstroke

-۵۰m Butterfly

-۴*۱۰۰m Freestyle Relay

-۴*۱۰۰m Medley Relay

جودو نابینایان و کم بینایان (۳ ورزشکار و ۴ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

محمد رضا مظلومی

رئیس فدراسیون

 

۲

حبیب اله رحیمی

همراه

 

۳

محمد رضا حاجی یوسف زاده

مربی

 

۴

علیرضا امینی

سر مربی

 

۵

احسان موسی نژاد کارمزدی

ورزشکار

۱۰۰+ کیلوگرم

۶

محمد علی شنانی

ورزشکار

۹۰- کیلوگرم

۷

مهدی برچلو

ورزشکار

۷۳-  کیلوگرم

بوکس (۴ ورزشکار و ۲ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن و ماده

۱

علی اصغر اشرفی آق قلعه

مربی

 

۲

علیرضا استکی

مربی

 

۳

رضا مراد خانی

ورزشکار

۹۱ + Super Heavy

۴

امید احمدی صفا

ورزشکار

۴۹     Light Fly

۵

سالار غلامی

ورزشکار

۹۱ Heavy

۶

سید شاهین موسوی

ورزشکار

۷۵ Middle

ژیمناستیک (۳ ورزشکار و ۲ همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

ماده ورزشی

۱

محمد آذرپی

مربی

---

۲

محمدرضا خیرخواه

مربی

---

۳

هادی خناری نژاد

ورزشکار

حرکات زمینی، دار و حلقه، خرک دسته دار،

پرش خرک، بارفیکس، پارالمپیک و رقابت های تیمی

۴

سعید رضا کیخا

ورزشکار

حرکات زمینی، دار و حلقه، خرک دسته دار،

پرش خرک، بارفیکس، پارالمپیک و رقابت های تیمی

۵

سامان مدنی

ورزشکار

حرکات زمینی، دار و حلقه، خرک دسته دار،

پرش خرک، بارفیکس، پارالمپیک و رقابت های تیمی

شیرجه (۲ ورزشکار و یک همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

 

۱

محمد رضا شکول

مربی

 

۲

شهنام نظرپور

ورزشکار

 

۳

مجتبی ولیپور

ورزشکار

 

جودو (۲ ورزشکار و یک همراه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

وزن

۱

محمد منصوری

سر مربی

 

۲

علیرضا خجسته

ورزشکار

۶۶- کیلوگرم انفرادی

۶۶- کیلوگرم تیمی

۳

سعید ملائی

ورزشکار

۸۱- کیلوگرم انفرادی

۸۱- کیلوگرم تیمی

تیم پزشکی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

۱

فاطمه ایزک جمالی

فیزیوتراپ

۲

رضا سعیدی

پزشک

۳

زینب واشقانی فرهانی

فیزیوتراپ

۴

حمیدرضا یاوری

فیزیوتراپ

۵

سید مجتبی اجاقی

فیزیوتراپ

۶

امیرحسین براتی

پزشک

۷

ریحانه طریقت

فیزیوتراپ

۸

غلامرضا نوروزی

پزشک

۹

تورج ملک‌محمدی

پزشک

 

شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک سرپرست کاروان ایران در باکو است. کیومرث هاشمی رئیس کمیته نیز همراه با داورزنی و شعبانی بهار، دو معاون وزارت ورزش از مقاماتی هستند که در طول برگزاری بازی های اسلامی به باکو سفر می کنند. در مورد سفر وزیر ورزش هم قاعدتا اقدمات لازم انجام شده اما هنوز زمان سفن سفر وی مشخص نیست.

 

کدخبر: 641458
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ