اخبار مرتبط

سرنوشت ریاست دانشگاه آزاد و هزاران جوان ایرانی در انتظار تصمیم وزیر علوم است

گزارشی از آخرین بررسی کمیسیون درباره پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه شده است.

به گزارش جماران؛ سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اعلام نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان شهریور خبر داد.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز (دوشنبه 6 شهریور) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون با حضور آقای فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و ایشان در این جلسه به بیان برنامه‌های خود برای اداره دانشگاه آزاد پرداخت.

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون پیگیر آخرین خبرها از مشکل پذیرش دانشجویان کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد و سوءتفاهمی که در این رابطه میان وزارت علوم و دانشگاه آزاد ایجاد شده بود، شدند که آقای رهبر نیز به توافق قبلی دانشگاه آزاد با وزارت علوم اشاره و تاکید کرد که دانشگاه‌هایی که دارای دانشجو در مقطع دکترا هستند باز هم می‌توانند در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشجو بگیرند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: همچنین گزارشی از آخرین بررسی کمیسیون درباره پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه شد و مقرر شد از افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با این پرونده دفاعیه خواسته شود تا بتوانیم این پرونده را برای ارسال به صحن علنی تا آخر شهریور آماده کنیم.

اخبار مرتبط

سرنوشت ریاست دانشگاه آزاد و هزاران جوان ایرانی در انتظار تصمیم وزیر علوم است

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.