• کدخبر: 739469
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

کریم حاجی‌زاده در جلسه بررسی توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان سرعین اظهار داشت: مجموعه هتل و آبدرمانی بین‌المللی رویال پارک سرعین به عنوان نخستین مجموعه آبدرمانی بین‌المللی تحت عضویت اتحادیه جهانی آب‌های درمانی در حال ساخت است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: این پروژه دارای معماری فاخر و امکانت کم نظیر بوده و در زیر بنای بیش از هشت هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری بیش از 200 میلیارد ریال در خیابان دارایی سرعین اخداث خواهد شدد.

وی افزود: امکانات این مجموعه شامل هتل چهارستاره، مجموعه آبدرمانی بانوان و آقایان، سالن‌های اسپا و ماساژ، آرایشگاه، غار نمک، غار آرامش، سالن‌های تراپی، دکتر ماهی، سالن‌های ورزشی، رستوران و چندین کافی شاپ است که دارای 13 استخر خصوصی و عمومی بوده و واحدهای اقامتی آن دارای جکوزی و استخر خصوصی با امکان اقامت است.

حاجی‌زاده با بیان اینکه آب گرم معدنی پروژه از محل آبگرم گاومیش گلی تامین شده و عملیات انتقال آبگرم نیز به پایان رسیده است، تصریح کرد: پس از بهره‌برداری این پروژه امکان اشتغال برای 100 نفر از جوانان استان فراهم می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه با احداث پروژه‌های این چنینی در سطح استان امکان جذب بیشتر و افزایش مدت ماندگاری مسافران و گردشگران استان فراهم خواهد شد، گفت: این مجموعه ظرفیت پذیرش همزمان هزار نفر را در بخش‌های آبدرمانی و توانایی و جذب سالانه 300 هزار نفر گردشگر خارجی و داخلی را دارد.

وی با بیان اینکه مجموعه رویال پارک سرعین در سطح کشور کم نظیر است، اظهار کرد: امیدواریم این مجموعه به جذب گردشگران خارجی به سرعین نیز تاثیرگذار باشد که انتظار می‌رود با مساعدت‌های لازم این مجموعه کم نظیر ملی هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

46

  • کدخبر: 739469
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.