وزیرآموزش وپروش صبح روز شنبه و در آستانه آغاز هفته بسیج دانش آموزی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان با تفکر ناب بسیجی مسیرنورانی انقلاب را طی خواهند کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران غلامرضا حاجی بابایی' افزود: ما امروز به نمایندگی از طرف همه فرهنگیان ودانش آموزان کشور دراین مکان مقدس جمع شده ایم که به پیروی از راه امام خمینی(ره)، ولایت و شهیدان انقلاب اسلامی تاکید نماییم.
وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان بدانند که راه درخشان، راه شهیدان انقلاب است و باید برای طی کردن این مسیر، آموزه های دینی را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.
وی با بیان اینکه امروز خون شهیدان انقلاب اسلامی ایران و راه آنها در کشورهای منطقه خودش را نشان داده است، تاکید کرد: تفکر و راه امام هر روز روشن تر از قبل خودش را متجلی می کند.
وی با بیان اینکه، بیداری کشورهای اسلامی و همچنین شروع تکان دهنده جنبش وال استریت در آمریکا، همگی به برکت خون شهیدان انقلاب اسلامی ایران است، تاکید کرد: اکنون نماد بیداری اسلامی درجهان، ایران اسلامی است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما فرهنگیان با هوشیاری هرچه تمام‌تر و با بصیرت کامل، تا آخرین قطره خونمان در راه انقلاب استوار خواهیم ایستاد و بدون هیچگونه تزلزلی به این راه، ادامه خواهیم داد.
در آستانه هفته بسیج دانش آموزی، وزیرآموزش و پرورش به همراه جانشین سازمان بسیج مستضعفین و فرماندهان سپاه نواحی ری، دانش آموزان بسیجی، مدیران و پرسنل سازمان بسیج دانش آموزی با حضور در حرم مطهر حضرت امام (ره) ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، بیعت مجددی با مقام معظم رهبری داشتند.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.