• کدخبر: 739818
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

ابراهیم مبارک قدم در حاشیه بازدید و افتتاح مساکن مهر شهرستان نقده گفت: در حال حاضر در آذربایجان غربی ۳۸ هزار و ۹۲۷ واحد مسکن مهر در تحویل خریداران شده است و تا پایان سال جاری نیز پروژه های مسکن مهر استان به جز سه شهر ارومیه، مهاباد و سردشت به اتمام می رسند.

وی افزود: ۴۰ هزار و ۸۷۴ واحد از مساکن مهر آذربایجان غربی در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و ۱۱ هزار و ۴۰ واحد نیز در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت قرار دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربابجان غربی ادامه داد: امروز در شهرستان نقده ۲۳۸ واحد افتتاح شد که با این آمار در سراسر استان یک هزار و چهار واحد مسکن مهر افتتاح و تحویل متقاضیان شد.

مبارک قدم دلیل دیرکرد مساکن مهر شهرهای ارومیه، مهاباد و سردشت را مشکلات زیر ساختی عنوان کرده و اظهار کرد: مشکلات آب و فاضلاب و مدرسه و برخی مشکلات حقوقی در این شهر ها کمی با مشکل روبرو بوده که امید داریم در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۷ این مشکلات حل و برطرف شود.

وی در خصوص اتمام پروژه های مسکن مهر در پنج شهر اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، سلماس و‌ تکاب نیز خاطر نشان کرد: مساکن مهر این شهرستان ها به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان داده شده است و مساکن پنج شهر ماکو، خوی، نقده، شاهین دژ و بوکان با ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

وی با بیان اینکه روز شمار اتمام پروژهای مسکن مهر آذربایجان غربی تدوین شده است، گفت: نظارت بر اتمام ساخت پروژه های مسکن مهر و تامین خدمات زیربنایی و نیز تعیین تکلیف طرح ها در جلسات منظم شورای تامین مسکن استان پیگیری می شود.

مبارک قدم در ادامه تصریح کرد: ۱۱۰ میلیارد ریال توسط بانک های عامل استان به ۳۴ هزار ۳۷۸ متقاضی مسکن مهر دفترچع پرداخت اقساط با میانگین مبالغ ۳۰۰ الی۴۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

 

48

  • کدخبر: 739818
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.